Zbiornik Górny Młyn

/ 5 komentarzy / 6 zdjęć


Zbiornik o powierzchni 5,5 ha, poddany sporej presji wędkarskiej ze względu na swoje położenie, około 3km od Końskich w kierunku Skarżyska Kamiennej. Jak tam dotrzeć??? W miejscowości Czerwony Most odbijamy w prawo a droga niemalże sama zaprowadzi nas nad wodę. Po drodze jest kierunkowskaz, i nie sposób go przeoczyć.

Jeżeli chodzi o dojazd to są dwie możliwości. Jedna od strony wsi Pomyków ale jest tam zbyt wąsko jak dla auta i jest duży problem z jego zaparkowaniem. Druga prowadzi od strony wsi Górny Młyn. Tam już nikt nie będzie miał problemu z zaparkowaniem samochodu. Woda spokojna i nie głęboka. Do najczęściej łowionych ryb należy płoć i o ile robimy to z gruntu to jest ona naprawdę ładna :) czasami trafi się jakiś leszczyk, jaź...Jeżeli chodzi o większy rybi kaliber to w repertuarze mamy karpia, amura i lina. Z drapieżników dominuje nieduży okoń, choć czasami potrafi nas mile zaskoczyć większa sztuka, oraz szczupak.Zbiornik Górny Młyn opis łowiska:

Akwen: Staw Górny Młyn »
GPS: N 51o 10' 42" E 20o 26' 31"
Położenie: Województwo: Świętokrzyskie » Powiat: Konecki » Gmina: Końskie
Właściciel: Okręgi / Woda PZW: Okręg PZW Kielce » (zobacz porozumienia Okręg PZW Kielce 2019r »)
Regulamin połowu:Łowisko ogólnie dostępne dla osób zrzeszonych w PZW. Obowiązuje na nim regulamin amatorskiego połowu ryb. Na zbiorniku zabrania się kąpieli i połowu ze środków pływających. Opiekun wody - Koło "Miejskie" Końskie
Noclegi w pobliżu: Końskie - meteor
Tagi łowiska: ŚWIĘTOKRZYSKIE STAWY, STAWY Okręg PZW Kielce

 

4.1
Oceń
(30 głosów)

Zbiornik Górny Młyn mapa:

Jak było dziś na rybach?

Dodaj swoją relację- opinie i komentarze

wwaldi5wwaldi5
0
Byłem tam ładny akwen,do wedkowania.. (2009-06-07 11:12)
zbigniew-soltyszbigniew-soltys
0
Mnie sam zbiornik zaporowy w Sielpi własciwie nie interesuje ze wzgledu na bardzo dużą ilość, bardzo głośnych wczasowiczów. Ciekawi mnie jako wędkarza raczej Czarna powyżej zbiornika ze względu na rybostan łososiowatych i innych ryb drapieznych. Chciałbym też dowiedziec się jakie ryby są na Czrnej poniżej zbiornika. (2012-05-25 23:11)
wlodar1980wlodar1980
0
dzieje się coś na tym zbiorniku? (2016-08-23 13:14)
ewenementatrniexewenementatrniex
0
Zbigniew nie mowa tutaj o sielpi . Wyglada na spoko wode tylko mala troche ale trzeba by zobaczyc (2017-06-21 23:55)
SteronSteron
0
Już od dawna Okręg Piotrków Trybunalski. Rybyjakie można spotkać to: Płoć, sumiki karłowate, jazgarze, okonie, jazie, liny, leszcze, karpie, sandacze i szczupaki. (2018-04-15 19:09)

skomentuj ten artykuł

Zobacz podobne wpisy