Zbiornik zaporowy CIESZANOWICE

/ 1 komentarzy / 3 zdjęć


Łowisko bardzo sympatyczne i łatwe w obławianiu każdy znajdzie coś dla siebie dojazd do łowiska jest ogólnie prosty jak i od Piotrkowa Trybunalskiego i Radomska na trasie są rozstawione znaki informujące o dojeździe do zalewu. Zbiornik Cieszanowice jest zbiornikiem zaporowym wiec poziom wody waha się w zależności od podniesionych śluz ale w ogólnym rozrachunku wody nie brakuje. Dominującym gatunkiem żyjącym w wodzie to Płoć i Leszcz ale drapieżnika też nie brakuje głownie Szczupak i Okoń. Mam nadzieję że mniej lub bardziej udało mi się przybliżyć wam parę informacji o zbiorniku Cieszanowice, załączam do opisu trzy zdjęcia.

POZDRAWIAMZbiornik zaporowy CIESZANOWICE opis łowiska:

Akwen: Zbiornik Cieszanowicki »
GPS: N 51o 14' 30" E 19o 39' 5"
Położenie: Województwo: Łódzkie » Powiat: Piotrkowski » Gmina: Gorzkowice
Właściciel: Okręgi / Woda PZW: Okręg PZW Piotrków Trybunalski » (zobacz porozumienia Okręg PZW Piotrków Trybunalski 2022r »)
Regulamin połowu:Według PZW
Noclegi w pobliżu: Kamieńsk - meteor
Tagi łowiska: ŁÓDZKIE ZALEWY, ZALEWY Okręg PZW Piotrków Trybunalski

 

3.6
Oceń
(11 głosów)

Zbiornik zaporowy CIESZANOWICE mapa:

Jak było dziś na rybach?

Dodaj swoją relację- opinie i komentarze

antoniusz98antoniusz98
0
Zbiornik obfity w drapieżniki bylem ze znajomym tydzień temu i złapaliśmy 7 sztuk szczupaka z czego 2 miały po co najmniej 1,5 kg polecam łapać na małego żywczyka i rzucać daleko od brzegu. My łapaliśmy dokładnie przy dębie. Świetny opis-pozdrawiam (2011-10-24 18:07)

skomentuj ten artykuł