Zaloguj się do konta

Zbiornik Jeziórko

Jest to mały zbiornik wodny położony bardzo blisko Golubia-Dobrzynia .Jego powierzchnia to 2,1 ha.Średnia głębokość 1,5 metra.Najgłębiej ok 5 m. Jezioro posiada bardzo nie stabilne podłożę.Trzeba uważać gdzie stawia się kroki.Dno jest strasznie muliste w każdej części akwenu.
Dojazd Kierujemy się w stronę Sokołowa.Jezioro znajduje się po prawie stronie.Bardzo dobrze widoczne z drogi.Da się dojechać praktycznie do samego jeziora.
Jest parę miejscówek do łowienia.Dość mocno porośnięte głownie przez lilię lecz nie aż w takim stopniu aby nie dało się tam połowic.Do jeziora wpływa stróżka. Mimo że akwen mały i nie najlepiej wygląda to chętnie odwiedzany przez wędkarzy. Łatwo jest o złowienie szczupaka.Dużo drobnicy małych wzdręg i płotek. Jest tam również lin jak i karp.Łowisko dawno nie zarybiane ;>.


Akwen nie jest odwiedzany przez miłośników kąpieli.

Opis łowiska

Mapa

Jak było dziś na rybach?

Opinie (2)

kurczakzzzz

szczupak tam był ale kilka lat temu - teraz nic tam nie ma poza 15 cm płotkami - lepiej je omijać ... [2011-02-23 14:48]

naturszczyk

Karpia z ryb dominujących też bym usunął. Lina trochę jeszcze jest. Karaś osiąga ładne rozmiary, ale jest go mało. Wzdręgi, płocie i okonie coraz mniejsze, bo mało szczupaka. Atrakcją są za to bobry. [2011-05-02 10:26]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej