Zbiornik Zielęcice

/ 1 komentarzy / 3 zdjęć


Zbiornik o prostej i równej linii brzegowej i głębokości od 1,00 do 1,20 m. Dno muliste i pokryte w okresie letnim dużą ilością moczarki kanadyjskiej. Dominujące gatunki ryb to płoć (raczej o niewielkich rozmiarach), amur, leszcz, karp, karaś i szczupak. Z uwagi na charakter dnia najlepszą metodą połowu jest dowolna wędka spławikowa. Miękkie i zarośnięte dno nie sprzyja połowom metodą gruntową. W okolicy piękne i grzybne lasy (szczególnie w okresie jesiennym). Z uwagi na swój charakter i położenie zbiornik o niewielkiej presji wędkarskiej.Zbiornik Zielęcice opis łowiska:

Akwen: Staw Zielęcice »
GPS: N 51o 34' 10" E 19o 3' 42"
Położenie: Województwo: Łódzkie » Powiat: Łask » Gmina: Łask
Właściciel: Łowiska komercyjne
Regulamin połowu:Prawo połowu mają członkowie zaprzyjaźnionych kół Łask Grabia, Kormoran Sędziejowice, Kolejarz Karsznice, Kolumna i Widawa po opłaceniu dodatkowej opłaty 10 zł.
Noclegi w pobliżu: Łask - meteor
Tagi łowiska: ŁÓDZKIE STAWY

 

4.5
Oceń
(8 głosów)

Zbiornik Zielęcice mapa:

Jak było dziś na rybach?

Dodaj swoją relację- opinie i komentarze

GR85GR85
0
Byłem dziś na tym łowisku i zaobserwowałem, że niestety zadomowiła się na tym łowisku WYDRA. Jeśli nic nasz zarząd koła z tym nic nie zrobi to cały rybostan zostanie zniszczony przez tego szkodnika!!! Bywałem nad tym zbiornikiem wielokrotnie w tym roku, łowiąc z mniejszym lub większym szczęściem. Ryby bardzo ładnie się spławiały i to duże osobniki. Teraz na zbiorniku jest cisza, a wydra co godzinę poluje na zbiorniku nic sobie nie robiąc obecności ludzi. Czy jest ktoś w naszym kole kto jest jednocześnie myśliwym i zająłby się tym szkodnikiem? (2014-09-27 20:07)

skomentuj ten artykuł