Savage Gear 3D Goby Crank - filmowy test woblera

/ 3 komentarzy

W przebogatej ofercie marki Savage Gear poza przynętami typowo gumowymi oraz swimbaitami o czym pisaliśmy poprzednio nie mogło również zabraknąć woblerów. Dlatego postanowiliśmy przyjrzeć się jednemu z nich, mowa o 3D Goby Crank - czyli woblerowej imitacji rybki o nazwie babka.

Już sam wygląd woblera pokazuje nam na jakiej rybie wzorowano jego wygląd. Dzięki zastosowaniu specjalnej techniki skanowania 3D żywych okazów uzyskano doskonałe odzwierciedlenie małej babki. W ofercie znajdziemy aż pięć wersji kolorystycznych (lista poniżej). A zatem nie będzie problemu aby dobrać kolorystykę do warunków (światło) panujących na łowisku.

Korpus jest zwarty i krępy, zaś oczy stosunkowo duże co prowokuje drapieżnika do ataku. Wbudowana w tylną część grzechotka wzmaga wabienie ryb wywołując słyszalną na duże odległości falę hydroakustyczną. Jednocześnie dzięki niej wobler w momencie zaprzestania zwijania cofa się do tyłu co ułatwia omijanie zaczepów ale również dodatkowo kusi do ataku. 

3D Goby Crank wyposażony jest w duży ster, który nadaje woblerowi intensywnej pracy. Jednocześnie jego kształt ułatwia odbijanie się woblera od podwodnych przeszkód, przeciwdziałając zaczepom. Przynęta pracuje na dwóch głębokościach - 1.0-1.4m wersja mniejsza - 4cm, 3.5g oraz 1.5m-2.0m wesja większa - 5cm, 7.0g. Dzięki temu doskonale nadaje się na wody przybrzeżne naszych rodzimych jezior oraz nieduże rzeki.

Warto zaopatrzyć się w te nieduże ale łowne woblery jako swoistych "testerów" łowiska. Znajdziecie je w ofercie naszego sklepu:

3D Goby Crank - firetiger

3D Goby Crank - goby

3D Goby Crank - uv red/black

3D Goby Crank - uv orange

3D Goby Crank - blue silver


W filmie, który Wam prezentujemy obok 3D Goby Cranka omawiamy również zalety blaszki Switch Blade Minnow, o której pisaliśmy wiosną - Savage Gear Switch Blade Minnow - zwiadowca na nieznane wody.

Zapraszamy do oglądania.

 

6min     33993x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 


4.3
Oceń
(14 głosów)

 

Ocena sprzętu (ocen: 0)
Savage Gear 3D Goby Crank - filmowy test woblera - opinie i komentarze

amur tvamur tv
+2
Wobki wyglądają świetnie a i pewnie ryby też tak myślą skoro się na nie łapią (2020-09-03 15:21)
kabankaban
+2
Kolorki i wielkość jak dla mnie super ale cena już niestety nie... . (2020-09-03 15:52)
SithSith
+1
Ocena sprzętu:
Cena:
Reklama dźwignią handlu... (2020-09-04 08:53)

skomentuj ten artykuł