Dietmar Isaiasch Fox Rage pokaz przynęt spinningowych Targi Wędkarskie Poznań

/ 2 komentarzy

Podczas pokazów przynęt spinningowych firmy FOX RAGE, ryby w gigantycznym akwarium momentalnie się ożywiły. Wszystko za sprawą silikonowych wabików, które wprawiał w ruch Dietmar Isaiasch - świetny wędkarz oraz sportowiec, autor i twórca najłowniejszych modeli FOX RAGE. Te wspaniałe show, było można zobaczyć na targach wędkarskich w Poznaniu. Wszystkich którzy nie mogli przyjechać na Rybomanię zapraszamy na film. 


 

 

30min     9165x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 


4.6
Oceń
(12 głosów)

 

Dietmar Isaiasch Fox Rage pokaz przynęt spinningowych Targi Wędkarskie Poznań - opinie i komentarze

DelTor0DelTor0
0
hehehe to ten gosc co sie specjalizuje w holu martwych/swiezo odmrozonych sandaczy :D Szkoda ze juz wszystkie filmiki z youtube wykasowane. http://jerkbait.pl/topic/18843-czy-ten-sandał-jest-żywy/?hl=%2Bdietmar+%2Bisaiasch (2014-03-17 20:12)
aldentealdente
0
Mimo to lubię tego gościa. Oni naprawdę nie muszą nikogo robić w balona i dziwię się, że do tego się posunęli. Dietmar łowi przecież piękne ryby na kanałach w Holandii i nie tylko. Fox Rage wyposażył go we wszystkie cuda wędkarskiego świata! Ma on na You Tubie parę poglądowych filmów, które są naprawde niezłe. Fox wyprodukował wędeczkę do łowienia wertykalnego, która nazywa się Fox Rage Ultron. świetny kij o bardzo szybkiej akcji , np. 1,95m 14-40 g, waży 110g. (2014-03-17 21:34)

skomentuj ten artykuł