Feeder marki Mistrall - jesienne łowienie na grunt z koszyczkiem zanętowym

/ 5 komentarzy

Prezentujemy kolejny film przedstawiający sprzęt marki Mistrall. W tej odsłonie zobaczymy wędziska feederowe powszechnie stosowane w naszym kraju do typowej metody gruntowej z użyciem koszyczka i drgającej szczytówki. Olin i Klaudia tym razem poszukają leszczy, płoci, krąpi i innych ryb skuszonych pachnącymi zanętami do łowiska. W swojej ofercie Mistrall posiada pełne portfolio sprzętu do feedera, począwszy od wędzisk, poprzez kołowrotki, żyłki i plecionki, akcesoria a kończąc na zanętach i dodatkach zanętowych. A wszystko w przystępnych dla każdego wędkarza cenach. Warto również pamiętać o elementach odzieży - kaloszach, spodniobutach, kamizelkach itd. Warto zaznaczyć, że firma dysponuje własnym serwisem na miejscu tj. na terenie Polski co znacznie ułatwia sprawę ewentualnych napraw i serwisowania.


Warto odnotować linię wędzisk Aqua, w której obok biorącego udział w filmie modelu Aqua Method Feeder znajdują się również wędziska karpiowe, bolonka, świetna tyczka oraz spiningi. Uzupełnieniem są dedykowane feederowi kołowrotki – Exor z wolnym biegiem szpuli, Feeder Line RD oraz ekonomiczny Nemo.


Jeśli interesuje Was szersza prezentacja sprzętu tej marki prosimy o zgłaszanie pomysłów w komentarzach pod artykułem. Wspólnie z przedstawicielami firmy postaramy się sukcesywnie prezentować szeroki zakres sprzętu Mistrall dostępnego w Polsce.


 

0min     7110x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 


4
Oceń
(18 głosów)

 

Ocena sprzętu (ocen: 0)
Feeder marki Mistrall - jesienne łowienie na grunt z koszyczkiem zanętowym - opinie i komentarze

j23janekj23janek
+2
interesują mnie wędki match takie co i karpia i lina można wytargać może polecisz jakąś (2017-11-04 10:35)
redakcjaredakcja
+2
Odpowiadamy w imieniu firmy Mistrall: W nawiązaniu do zapytania, nie ma wędki uniwersalnej na karpia i lina.  Na lina polecamy Thunderstrike Match 4,2m. Jeśli chodzi o karpia i wędkarstwo spławikowe to wędka Windflash Long Cast 3,9m do 60g. Całą ofertę wędek znajdą Państwo w naszym katalogu na stronie http://mistrall.com.pl/ (2017-11-09 14:18)
barrakuda81barrakuda81
+3
Ciekaw jestem jaką propozycję ma firma Mistrall dla wędkarzy- spinningistów w "w segmencie" ultralight czyli wędki okoniowe.Wklejanki, wędki "pełne" itd. (2017-11-09 17:40)
redakcjaredakcja
+3
Odpowiadamy w imieniu Mistrall: Polecamy wklejanki Thunderstrike ultralight do 8g, wklejanki 12, 25g, Siro Perch spin wklejanka 11g (2017-11-13 10:27)
JKarpJKarp
+1
Piotrek swego czasu w ofercie tej firmy był bardzo fajny kijek - wklejka do 12 gram ale nazwy nie momę sobie przypomnieć. A w nowym katalogu tej wedki nie potrafię znaleźć. Ogólnie Mistrall jak każada firma ma w ofercie modele udane i te mniej udane. Ale np baty z serii Aqua to bardzo udana konstrukcja. Były niskobudżetowe kołowrotki i bardzo sobie je ludziska chwalili. Żyłki fajne :-) Ogólnie firma jak inne :-) (2017-11-15 10:44)

skomentuj ten artykuł