Wędki spiningowe Mistrall - jakość za rozsądną cenę

/ 5 komentarzy

Marka Mistrall od początku swojego istnienia kojarzy się wędkarzom ze sprzętem, który oferuje jakość za rozsądną cenę. W ofercie firmy znajdziemy wiele ciekawych produktów dedykowanych do różnych metod wędkarskich począwszy od feedera, przez świetne tyczki spławikowe, sprzęt spiningowy a kończąc na kombinezonach wypornościowych oraz okularach polaryzacyjnych. W materiale zobaczymy m.in. kołowrotek Mistrall Amundson, lekką wędkę okoniową Mistrall Lexus Spin oraz sandaczową wklejankę Mistral Siro Zander. Jednocześnie w użyciu były przynęty gumowe marki Mistrall. Sprzęt ten jest w zasięgu portfela przeciętnego wędkarza a jednocześnie oferuje dobrą jakość. Produkty marki Mistrall dostępne są w dobrych sklepach wędkarskich na terenie całego kraju.

Tym razem na ekranie zobaczymy parę testerów - Olina Gutowskiego, który od dawna wspiera markę Mistrall i jednocześnie testuje sprzęt tej firmy oraz testerkę Klaudię Siwiec znaną z serii Mistrz i Małgorzata. Nasza para zmierzy się z polskimi drapieżnikami w dość trudnych warunkach pogodowych oraz spadającym ciśnieniu co dodatkowo utrudniało połów ryb. Pomimo tego nasi testerzy skutecznie poradzili sobie z okoniami, niedużymi szczupakami oraz odnotowali sporo brań sandaczowych.

Zapraszamy do obejrzenia materiału dotyczącego sprzętu spiningowego w tym nowości oferowanej w sezonie 2017/2018 - Mistrall Siro Zander, dedykowanej połowom sandacza.

 

7min     6097x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 


3.9
Oceń
(14 głosów)

 

Ocena sprzętu (ocen: 2)

Ocena użytkowników:

Jakość:
(3)
Cena:
(4)
Użytkowanie:
(3)

Średnia ocena:

3.3Wędki spiningowe Mistrall - jakość za rozsądną cenę - opinie i komentarze

barrakuda81barrakuda81
+5
Ja rozumiem że warunki pogodowe kiepskie itd. ale...Rybki nie dopisały zupełnie.Takich "garbusów" to na moich starorzeczach ultralajtem to można 10 kilo w parę godzin natrzepać:-) Mimo że twierdze że jest ogólnie "bida" z rybami to tych trzydziestaków nie brakuje - gorzej z większymi.Gumki widzę że skopiowane "toczka w toczkę" easy shinery Keitecha ale wszyscy chyba próbują tylko pewnie tworzywo nie to... (2017-10-30 16:48)
SVTSVT
0
Jedyne gumki nie różniące się materiałem do (Keitecha). To gumki z aliexp od chinoli. (2017-10-30 19:29)
SithSith
0
Ocena sprzętu:
Jakość:Cena:Użytkowanie:
Bardzo mizerny tekst marketingowy, słabiutko. Jeśli wędziska tej samej jakości co plecionka Shiro, to nie radzę nawet dotykać, bo można przenieść chorobę na inne przedmioty... 1* z - (2017-10-31 05:30)
andyandy
+1
Ocena sprzętu:
Jakość:Cena:Użytkowanie:
Mam 2 kołowrotki Mistralla i nie mogę narzekać, może nie jest to najwyższa liga ale cena też nie jest taka jak sprzętu z najwyższej półki (2017-10-31 09:59)
SlawekNiktSlawekNikt
+2
Reklama jak wiele innych ... Przynajmniej w miarę obiektywnie. Pojechali, popływali ... Niestety z kiepskimi efektami. Wolelibyście aby to było 10 wypraw i montaż największch okazów w celu reklamy sprzętu ? Wtedy byłoby narzekanie, że ustawka pełną parą szła ... Osobiście od mistrala jeszcze nic nie miałem, ale czaję się na jeden taki kij spinningowy. (2017-10-31 11:13)

skomentuj ten artykuł