Prezes PZW Dionizy Ziemiecki wywiad Rybomania 2014

/ 6 komentarzy

Przy okazji targów Rybomania 2014, mieliśmy okazję porozmawiać z Prezesem Polskiego Związku Wędkarskiego. Prezes PZW Dionizy Ziemiecki podsumował poznańskie targi jako imprezę o charakterze międzynarodowym. Podczas rozmowy podkreślona została waga udziału w związku dzieci i młodzieży. Prezes zaprosił również wędkarzy na wtorkowe spotkania na ulicy Twardej w Warszawie. To będzie specjalny dzień, w którym każdy wędkarz będzie mógł uzyskać odpowiedzi na nurtujące go pytania związane z jego hobby. 

 

4min     3184x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 


4.9
Oceń
(14 głosów)

 

Prezes PZW Dionizy Ziemiecki wywiad Rybomania 2014 - opinie i komentarze

LeoAmatorLeoAmator
0
Jeżeli wędkarstwo przynosi faktycznie tak olbrzymie wpływy to może czas najwyższy pomyśleć o naszych wodach o ilości ryb ,a nie ile jeszcze siatami da się wyciągnąć i na tym zarobić .Czas pomyśleć o naprawie tego co zostało zepsute ,zarówno w naturze jak i w przepisach .Nie mogę uwierzyć iż nie da się wprowadzić jednolitej opłaty krajowej , która byłaby do przyjęcia dla wszystkich.Nie może być tak ,że żeby połowić to trzeba jechać za granicę RP.Kiedyś i tu się łowiło ale wtedy natura rządziła się swoimi prawami a nie hydrologów, ekologów i innych logów. (2014-03-15 15:47)
LeoAmatorLeoAmator
0
Jeżeli wędkarstwo przynosi faktycznie tak olbrzymie wpływy to może czas najwyższy pomyśleć o naszych wodach o ilości ryb ,a nie ile jeszcze siatami da się wyciągnąć i na tym zarobić .Czas pomyśleć o naprawie tego co zostało zepsute ,zarówno w naturze jak i w przepisach .Nie mogę uwierzyć iż nie da się wprowadzić jednolitej opłaty krajowej , która byłaby do przyjęcia dla wszystkich.Nie może być tak ,że żeby połowić to trzeba jechać za granicę RP.Kiedyś i tu się łowiło ale wtedy natura rządziła się swoimi prawami a nie hydrologów, ekologów i innych logów. (2014-03-15 15:53)
grisza-78grisza-78
0
Kolejny pan prezes, który zrobi dla nas tyle, ile jego poprzednicy. Szkoda, że nie można w ocenie związkowych szych używać wulgaryzmów, bo kilkunastu bym chętnie użył. Dziękuję. (2014-03-15 22:49)
news34news34
0
Trudno jest wprowadzić jednolitą ogólnopolską opłatę ze wędkowanie ze względu na różne kwoty zarybień.
(2014-03-16 11:04)
LeoAmatorLeoAmator
0
Tak kwoty różne ale związek jeden,byle pieniądze dzielić rzeczywiście według potrzeb.I dbać o naturę a Ona pokazała że radzi sobie z problemami ,byle ludzie jej na to pozwolili.Jaki jest sens odławiać sieciami żeby później sztucznie zarybiać. (2014-03-16 20:55)
camelotcamelot
0
Że zarybianie o którym mowa nie ma sensu - to my i każde dziecko wie. Natomiast dla tych którzy to robią , zabawa ta ma bardzo konkretny sens - zwłaszcza gdy odczuwa się go w kieszeni. (2014-03-16 21:09)

skomentuj ten artykuł