Zaloguj się do konta

Przystań nad Parsętą - idealne miejsce na wędkarski weekend

Z prawdziwą przyjemnością prezentujemy kolejne miejsce na wędkarskiej mapie Polski dedykowane wędkarzom. Przystań nad Parsętą to urokliwe miejsce nad Królową polskich rzek triociowych - Parsętą nieopodal Kołobrzegu. Do dyspozycji wędkarzy Pani Aldona - właścicielka tego miejsca oddaje całoroczny domek, w którym w komfortowych warunkach może nocować do 6 wędkarzy. Szczegóły i rozmieszczenie pomieszczeń zobaczycie na naszym materiale filmowym.


Domek znajduje się praktycznie przy samej rzece. Idąc w górę dojdziemy do jazu w miejscowości Karlino, gdzie również znajduje się siedziba Związku Gmin Dorzecza Parsęty dbającego o rybostan tej pięknej rzeki. Idąc w dół kierujemy się w stronę Kołobrzegu. Mamy zatem możliwość wędkowania w rzece lub w morzu dla amatorów morskiego wędkowania z brzegu lub z łodzi.
Wszystkich zainteresowanych spędzeniem wędkarskiego wyjazdu w tych pięknych okolicach zapraszamy do kontaktu z właścicielką - Panią Aldoną - kontakt na końcu filmu.

6m    4008x

Opinie (2)

amur tv

Miejscówka wydaje się mega ciekawa szkoda że mam tak daleko [2022-04-21 01:33]

ryukon1975

Parsęta, kiedyś rzeka legenda. Dziś jakoś niewiele na jej temat się słyszy czy czyta. Powodów zapewne jest kilka. Wielu wędkarzy nie ma czasu na pokonywanie znacznej odległości do tej rzeki i wybierają mniej odległe łowiska. Zaś ci którzy tam ciągle jeżdżą a niewątpliwie jest taka grupa trzyma swoją wiedzę w pewnej tajemnicy i niechętnie dzieli się nią z "nowymi". [2022-04-22 06:43]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej