Rozpoczęcie sezonu wędkarskiego - Wideo wyprawa. Film!

/ 7 komentarzy / 3 zdjęć

Witam was ponownie po dłuższym czasie nieobecności na moim blogu .
  Za oknami praktycznie coraz cieplej , zima powoli ustępuje miejsca długo oczekiwanej wiośnie . Biorąc pod uwagę że wiosna wraz z przylatującymi ptakami pokazuje się na dobre to i ja postanowiłem obudzić się z zimowego snu i wybrać się na pierwszą wyprawę 2016 r . Na zbiornikach od kilku tygodni nie widać lodu , temperatura większość czasu trzyma się powyżej zera więc myślę że i ryby powinny powoli budzić się do życia i zacząć pobierać pokarm w większych ilościach niż zimą . Chciałem wam zaprezentować moją wyprawę w niecodzienny sposób , nie opisując tego na blogu :). Postanowiłem z początkiem sezonu 2016 zacząć nagrywać relację z moich wypraw kamerą i udostępniać je na moim świeżo utworzonym kanale na YouTube.pl . Kanał jest poświęcony wyłącznie wędkarstwu amatorskiemu . Będziecie mogli zobaczyć tam moje wyprawy na stawy, jeziora i jak się uda na rzekę Wisłę na odcinkach Włocławskich . Ponieważ od Wisły dzieli mnie około 35 km to pewnie nie będzie wiele wypraw ale postaram się tam wyskoczyć . Pojawią się takie metody jak metoda gruntowa , metoda spławikowa , spinningowa . Będę wam pokazywał hole ryb, brania, obozowiska wędkarskie , noce nad jeziorem , krajobrazy i wszystko co łączy się z przygodą wędkarską. W tym roku po raz pierwszy w życiu wybrałem się na targi RYBOMANIA do Poznania . Nie żałuje że się tam wybrałem ponieważ mogłem spotkać sławnych wędkarzy zarówno z Polski jak i innych krajów . Zobaczyłem tam masę ludzi pozytywnie zakręconych na punkcie wędkarstwa , masę sprzętu wędkarskiego i gigantyczne akwarium które zrobiło na mnie ogromne wrażenie . Chodząc po targach i rozmawiając z wystawcami naszedł mnie pomysł dzielenia się wędkarstwem z innymi ludźmi poprzez filmy wędkarskie . Jak pomyślałem tak zrobiłem :) . Zapraszam do oglądania filmów na moim kanale i zachęcam do subskrybowania , komentowania , łapkowania i czerpania przyjemności z tego co uda mi się wam przekazać . 

Link do mojego kanału :

https://www.youtube.com/channel/UCPZ7-2Wpm-vrDfm2oaeARBQ

 

0min     19652x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 


4.2
Oceń
(21 głosów)

 

Rozpoczęcie sezonu wędkarskiego - Wideo wyprawa. Film! - opinie i komentarze

MACKO76MACKO76
+1
Film fajowy pozazdrościć stawu,myślę że łowienie trochę cieniej dało by jeszcze lepsze efekty Pozdro ode mnie 5!!!!! (2016-03-15 22:21)
MateuszKaminski34MateuszKaminski34
0
Z pewnością tak by było :) . Dzięki za 5 . Trzymaj się i zaglądaj czasem do mnie , na 100 % będą lepsze filmy i lepsze ryby Pozdrawiam (2016-03-15 22:51)
ddarek8484ddarek8484
0
ciekawe jakby brały na ochotke:) gratuluję marcowego linka filmik spoko pozdrawiam (2016-03-16 06:25)
MateuszKaminski34MateuszKaminski34
0
Nigdy nie łowiłem na ochotkę na stawie szczerze mówiąc . Zawsze pinka , kukurydza , mady , czerwone robaki, chleb , ciasto , pellet haczykowy i kilka razy kulki proteinowe . Może warto spróbować kiedyś ochotki . Co do lina to sam byłem zdziwiony że już się złowił :) . (2016-03-16 14:14)
u?ytkownik102837u?ytkownik102837
0
Fajny filmik., kolejne materiały będziesz kręcił z łowisk pzw? Czy tylko staw... Ps. Pamiętaj że cw nie świadczy o pracy i akcji kija. To że wędka ma cw 100g to nie znaczy że akcje może mieć np. Paraboliczną. (2016-03-16 23:39)
MateuszKaminski34MateuszKaminski34
+1
Jeśli chodzi o łowiska PZW to nie należę do żadnego koła , wędkuje na łowiskach prywatnych i łowiskach gospodarstw rybackich . Od tego roku ustawiam się głównie na jedno jezioro ale mam w planach również odwiedzić 3 inne jeziora które zdaniem okolicznych wędkarzy są już puste jeśli chodzi o rybostan . Kiedyś jeździłem na te jeziora i wiem że była tam piękna ryba . Będą relacje z tych jezior więc będzie co oglądać :) . Po świętach ruszam ogarnąć miejsce sobie więc na pewno wrzucę zestaw i mam nadzieje że coś upoluje . Dziękuje za pouczenie o pracy kija , takie uwagi pomagają się rozwijać . Pozdrawiam i dzięki za komentarz . (2016-03-17 08:44)
Adi123Adi123
+1
5 za pokazanie brań,ale kolego następnym razem załóż mniejszy spławiczek bo z tym rybki miały problem. (2016-03-19 20:21)

skomentuj ten artykuł