Zaloguj się do konta

Rybomania 2017 Poznań - Wideo

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z targów wędkarskich Rybomania 2017, które odbyły się w Poznaniu w dniach 17-19 lutego. Targi rosną w siłę z roku na rok. Jeszcze niedawno Piotr Kamiński obiecywał, że rybomania w tym roku będzie "galaktyczna" - wszystko wskazuje, że słowa dotrzymał. Impreza była potężna. Tłum obstawiał bramki oraz kasy od samych godzin porannych. Zdecydowanie szybciej i sprawniej było zaopatrzyć się w bilet wstępu drogą elektroniczną, w przeciwnym razie trzeba było stać dodatkowo w ogromnej kolejce do kas - zobaczcie na filmie. 


Rośnie zdecydowanie wielkość imprezy, ale nie tylko... ilość darmowych fantów, czy konkursów również wydaje się coraz większa. Producenci i sprzedawcy wyjątkowo obficie obdarowywali uczestników imprezy co można było zauważyć po uśmiechu na twarzach oraz gadżetach w rękach. 


Nie możemy doczekać się przyszłorocznej rybomani w Poznaniu, jednak pamiętajmy, że czekają nas równie mocne atrakcje jeszcze w tym roku w Lublinie i Sosnowcu. Już teraz zapraszamy! 

3m    3613x

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Czytaj więcej