Rybomania Poznań 2019 - konkurs wedkuje.pl

/ 3 zdjęć

Wielkimi krokami zbliża się koronna impreza wystawiennicza dotycząca wędkarstwa - targi wędkarskie Rybomania 2019. Tej imprezy chyba nikomu specjalnie nie trzeba przedstawiać jednak w tym roku ma ona nieco inny charakter. Na początek warto zauważyć, że impreza zmieniła lokalizacje. Z kalendarza zniknął Lublin i Sosnowiec. W ich miejsce pojawiła się Warszawa oraz nowa lokalizacja na południu Polski, co do której jeszcze nic więcej nie wiadomo. Również same targi w Poznaniu doczekały się zmian. Przede wszystkim w tym roku zadbano o wyraźny rozdział pomiędzy częścią handlową, na terenie której wystawiają się głównie sklepy oraz firmy usługowe w tym media (również nasze stoisko nr 51) - to wszystko znajdziemy w głównej hali nr 5, a częścią pokazową skupiającą wystawy największych marek i dystrybutorów sprzętu wędkarskiego - ta wystawa znajdzie się w hali nr 6. Pomiędzy halami będą wygodne przejścia. 

Kogo zobaczymy na tegorocznej edycji Rybomanii 2019 w Poznaniu? Przede wszystkim światowe tuzy - globalne marki na czele w Daiwą i Cormoranem, dalej cała grupa Svendsen Sport reprezentująca takie marki jak: Savage Gear, Prologic, Okuma, Scierra, Madcat, Quick, DAM oraz Effzett (na oddzielnym stoisku). Następna w kolejności to grupa Zebco (Zebco, Quantum). Włoski producent tyczek Colmic. Nie zabraknie oczywiście wiodących marek karpiowych - Nash Tackle, Fox International oraz Rockworld. Również nasi rodzimi producenci pojawią się na Rybomanii - duże stoisko zaprezentuje marka Dragon, obecne będą również: Manyfik, Mistrall, Tandem Baits oraz mniejsze marki. 

W tym roku również nasze stoisko będzie obfitowało w atrakcje. Poza możliwością spotkania i porozmawiania z całą ekipą wedkuje.pl chętni będą mogli zakupić unikalne koszulki (tzw. zawodnicze z długim rękawem) w czterech wersjach kolorystycznych - szczupak, sandacz, okoń i karp. Koszulki wykonane są ze specjalnego materiału termoaktywnego i świetnie przydadzą nie tylko podczas łowienia. Warto zaznaczyć, że zadbaliśmy również o krój dla pań oraz dzieci - każdy będzie mógł znaleźć dla siebie rozmiar, krój oraz fason. Zaprezentujemy również prototyp nieprzemakalnej kurtki z kapturem z materiału softshell, która doskonale sprawdzi się w okresie wiosna-jesień. Wszystkie oferowane na stoisku produkty będą dostępne na portalu wedkuje.pl po targach.


Z tej okazji ogłaszamy specjalny konkurs - każdy kto zakupi na naszym stoisku koszulkę z serii Fish Hunter oraz zrobi sobie w niej zdjęcie tzw. selfie na dowolnym stoisku opublikuje na swoim wallu oraz oznaczy się na wydarzeniu "Rybomania Poznań 2019 z wedkuje.pl" weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród:

3 x kołowrotek SPRO Passion 730FD

3 x kołowrotek Mistrall Amundson 30FD

3 x kołowrotek Mistrall Kronos 60FD

3 x kołowrotek Mistrall Carp 55FD

dodatkowo osoby, które zrobią zdjęcie na tle stoiska marki Mistrall wezmą udział w dodatkowym losowaniu wędek:

Mistrall Aqua Grande Carp 3,9m 3.25LBS oraz Mistrall Sicata Pro Pike 2,6m do 24 g.


Zapraszamy na nasze stoisko i do udziału w naszym konkursie!  

 

1min     9326x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 


4
Oceń
(9 głosów)

 

Rybomania Poznań 2019 - konkurs wedkuje.pl - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł