Zawody Manyfik 2019 Lubniewice

/ 3 komentarzy

W imieniu organizatora - firmy Manyfik zapraszamy na organizowane w dniach 9-12 maja na jeziorze Lubiąż w Lubniewicach. Tej imprezy już chyba nikomu nie trzeba specjalnie przedstawiać ale warto dodać, że łączna pula nagród to 250 000 złotych. W imprezie startuje aż 75 teamów co czyni ją bezapelacyjnie jedną z największych tego typu imprez w kraju. W tym roku na zawodach Manyfik zadebiutuje również team wedkuje.pl w składzie Grzegorz Siciński oraz Rajmund Baran. Wyniki naszego teamu będzie można śledzić na bieżąco w aplikacji na smartfony app.wedkuje.pl oraz portalu wedkuje.pl. Ponieważ z informacji przekazanych nam przez Organizatora wiemy, że są jeszcze miejsca dla teamów w miejsce tych, które musiały się wycofać zapraszamy do zgłoszeń. Wystarczy napisać priv do redakcji a podanym kontakt do osób koordynujących imprezę. 

Na imprezę zaprasza Arkadiusz Stawiarski z Manyfik a jednocześnie wielki pasjonat MMA. To za jego pośrednictwem na ostatnich targach Rybomania w Poznaniu mieliśmy okazję oglądać pokazy walk w oktagonie. Zapraszamy! 


 

1min     3262x    Udostępnij film


Zaznacz i skopiuj poniższy kod:

 


4.2
Oceń
(6 głosów)

 

Zawody Manyfik 2019 Lubniewice - opinie i komentarze

mazur123mazur123
+1
Redakcjo wedkuje.pl , z całym szacunkiem do Panów których wybraliście do teamu na te zawody, ale czy nie powinniście dać szansy młodszemu i chcacemu wykazać się pokoleniu? Nawet na tym forum są ludzie którzy mogą godnie i z powodzeniem Was reprezentować, warto o tym pomyśleć! (2019-04-21 21:04)
redakcjaredakcja
+1
Bardzo chętnie. Dlatego w tych zawodach łączymy młodość z doświadczeniem. Zawsze jesteśmy otwarci na sugestie i propozycje - wystarczy do nas napisać. (2019-04-23 20:03)
SlawekNiktSlawekNikt
+1
Jakaś cisza taka podczas gdy internety grzmią niemalże ;-) (2019-05-12 10:25)

skomentuj ten artykuł