1 % dla Martynki Spaszewskiej - każdy może pomóc

/ 3 zdjęć


Jak piszą rodzice na stronie internetowej www.martynkaspaszewska.boo.pl, Martynka jest pogodną i wesołą dziewczynką, jednak los sprawił, że urodziła się z przykrą chorobą jaką jest rozszczep kręgosłupa (przepuklina oponowo-rdzeniowa) i wodogłowie. Była już kilka razy operowana. Martynka nie może tak jak inne dzieci normalnie chodzić czy biegać. Potrzebne jej są specjalne ortezy usztywniające nóżki, ponieważ ma niedowład i obniżone napięcie mięśniowe. Rehabilitowana jest od urodzenia.

By pomóc w rehabilitacji dziewczynki, wystarczy w zeznaniu podatkowym w rubryce dotyczącej przekazania 1 % dla OPP wpisać Nr KRS 0000285433, oraz kwotę 1% podatku, a w rubryce „Informacje uzupełniające ”-1% dla Martyny Spaszewskiej.

Jeżeli ktoś chciałby wspomóc rodziców Martynki w postaci darowizny na jej subkonto w Fundacji „Pomagaj”, może to zrobić w następujący sposób:Fundacja Dzieciom „Pomagaj”, ul. Zdrojowa 22, Wolica, 62-872 Godziesze Małe

Nr konta BZ WBK 74 1090 1128 0000 0001 0792 8671

W tytule: „Darowizna dla Martyny Spaszewskiej”Dzięki środkom, które Martynka zebrała w zeszłym roku z 1% podatku, może nadal być intensywnie rehabilitowana. Była też na kilku turnusach rehabilitacyjnych. Korzysta z wielu form terapii: ćwiczenia w gabinecie rehabilitacyjnym, hipoterapii, dogoterapii oraz zajęć, które wspomagają jej rozwój intelektualny oraz są dużą pomocą w nauczaniu szkolnym - Mamy nadzieję, że tak jak w minionych latach, tak i w tym roku, dołączycie Państwo do naszej akcji. Bardzo o to prosimy. Tym razem także w imieniu Martynki, bo gdy widzimy uśmiech na jej twarzy i radość z każdego, nawet niewielkiego sukcesu, to wiemy, że właśnie dla takich chwil warto działać. Wystarczy tylko wierzyć w ludzi, bo to dzięki Wam Martynka może być rehabilitowana. Bez Was na pewno nie zdziałalibyśmy tak wiele. Gorąco i z całego serca dziękujemy za Wasze dobre serca – piszą rodzice Martynki.

Autor: km

 


4.3
Oceń
(11 głosów)

 

1 % dla Martynki Spaszewskiej - każdy może pomóc - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł