3D Goby Crank SR – doskonały wobler na białe drapieżniki

/ 3 komentarzy

Wobler 3D Goby, będący w ofercie marki SavageGear od jakiegoś czasu doczekał się młodszego brata. Nowy model, z krótkim sterem, pracuje w przypowierzchniowych warstwach wody, co idealnie wpisuje się w połowy kleni, jazi czy pstrągów. Ta opracowana na podstawie skanów 3D prawdziwej babki przynęta charakteryzuje się bardzo wysokim poziomem odwzorowania detali. Posiada lekki korpus z tworzywa ABS, a w jego wnętrzu znajduje się system dalekich wyrzutów, co pozwala na precyzyjne i dalekie wyrzuty tą przecież niewielką przynętą. Wspaniale chybocze się i kołysze, co czyni ją idealnym wabikiem do łowienia w małych rzekach, kanałach i stawach. Dostępny w dwóch rozmiarach: 4cm/3g i 5cm/6,5g i każdy model dostępny w pięciu wersjach kolorystycznych.  


• Przynęta oparta na podstawie skanowania 3D z dużą ilością detali

• System dalekich wyrzutów, magnetyczny w rozmiarze 5cm

• Kotwice SGY 1X w kolorze czarnego niklu w rozmiarze 12# dla wielkości 4cm i #10 dla 5cm

• Doskonała praca z chybotaniem i kołysaniem


https://savage-gear.com/products/3d-goby-crank-sr


Autor: Wojciech Krzyszczyk


 


4.5
Oceń
(8 głosów)

 

Ocena sprzętu (ocen: 1)

Ocena użytkowników:

Jakość:
(5)
Cena:
(5)
Użytkowanie:
(5)

Średnia ocena:

5



3D Goby Crank SR – doskonały wobler na białe drapieżniki - opinie i komentarze

Dos equis xxDos equis xx
0
Wobler niczego sobie ale to "odwazorowanie babki na bardzo wysokim poziomie" to chyba nie wyszło, prędzej to moją babkę przypomina :) (2020-10-13 19:27)
SithSith
-1
To widać i czuć... (2020-10-14 08:52)
kabankaban
0
No cóż tego typu woblerów jest na rynku co niemiara, wykonanie ma niewątpliwie duże znaczenie ale cenaa też robi różnicę. Jest masa fajnych wobków na rynku wychodzących z rąk rękodzielników. U mnie babki nie występują choć dla głodnego podkarpackiego klenia mógłby się stać łakomym kąskiem a to tylko kwestia odpowiedniego podania i poprowadzenia przynęty. (2020-10-23 16:16)

skomentuj ten artykuł