„Wędką czystym wodom cześć”

/ 5 zdjęć


19 marca będziemy obchodzili „Dzień Wędkarza” dla nas szczególny bo przypadający w roku 40  rocznicy naszego powstania. Oprócz wielu innych organizowanych z okazji tego skromnego jubileuszu  zawodów i imprez wędkarskich organizujemy konkurs dla dzieci ze szkół podstawowych i młodzieży ze szkół gimnazjalnych o tematyce wędkarsko – ekologicznej.
Do konkursów, które są adresowane m.in. do szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu naszego działania zapraszamy młodych członków naszego Koła oraz dzieci i wnuki wędkarzy zgromadzonych w Kole Nr 109 PZW „METALURG” Kutno, którzy są uczniami tego stopnia szkół.
Konkurs plastyczny i literacki : „Wędką czystym wodom cześć”
pod Patronatem: Starosty Kutnowskiego Krzysztofa Debicha i Prezesa Okręgu Mazowieckiego PZW Zbigniewa Bedyńskiego oraz
Honorowym Patronatem Posłów na Sejm RP VIII Kadencji pana Pawła Bejdy i pana Tadeusza Woźniaka
Celem konkursu jest pokazanie konieczności dbania o bezpieczeństwo nad wodą i ochronę środowiska naturalnego za pomocą znaku plastycznego. Najlepsze prace będą wyróżnione cennymi nagrodami i przechodzą do następnych stopni konkursów.
Prace należy dostarczyć do Skarbnika Koła pani Elżbiety Grzybowskiej do dnia 5.03.br. do godz.17.00 z opisem pracy jak na załączonych regulaminach konkursów.
Wzorem lat ubiegłych przewidujemy konkurs dla uczestników finału w dniu 20.03. z wiedzy wędkarskiej, ekologicznej i pierwszej pomocy.
Zdjęcia z archiwum.

 


0
Oceń
(0 głosów)

 

„Wędką czystym wodom cześć” - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł