Książka ABC Wędkowania

/ 4 komentarzy / 8 zdjęć


Image Hosted by ImageShack.us


Niedawno, po wrześniowych zawodach spławikowych na stawie Balaton w Krośnie dostałem w nagrodę książkę ABC WĘDKOWANIA. Powiem szczerze-książka przypadła mi do gustu. Pisze na niej pierwszy poradnik, ale zaciekawi on nawet bardziej wtajemniczonych w nasze hobby. Tekst i zdjęcia przygotował Pan Jacek Stępień. Znajdują się w nim ciekawie i bogato rozwinięte różne rzeczy.
Image Hosted by ImageShack.us

W książce są opisane takie rzeczy jak: jak zostać wędkarzem, na dobry początek, łowiska w tym królestwo łowisk (czyli rozpisane szczegółowo różne typy łowisk), metody połowu, przynęty i zanęty, podstawowe zanęty, atlas ryb, etyka wędkarska, zakończenie, co powinieneś wiedzieć o Polskim Związku Wędkarskim oraz słowniczek. Są to jedne z głównych rozdziałów, które podzielone są oczywiście na podrozdziały. Ponadto w książce znajduje się dużo ładnych zdjęć, różne ciekawostki np. Dlaczego warto należeć do PZW oraz wiele innych cennych informacji. Podstawowe informacje o książce:
-tekst i zdjęcia-Jacek Stępień,
-wydawnictwo-MULTICO Oficyna Wydawnicza,
-redaktor-Piotr Wierzbowski,

Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us

 


5
Oceń
(11 głosów)

 

Książka ABC Wędkowania - opinie i komentarze

majapmajap
0
Sądzę , że każdy adept powinien ją poczytać. Serdecznie pozdrawiam . (2013-03-27 15:17)
Lin1992Lin1992
0
Zgadzam się z wypowiedzią poprzednika. (2013-03-28 17:41)
pawel75pawel75
0
No jasne, na początek taka wiedza, choć książkowa też bardzo potrzebna ! (2013-04-01 16:36)
sjungesjunge
0
Ja zaczynałem właśnie od książki;wiązanie haczyków,jaki sprzęt to jakiego rodzaju połowu,rodzaje łowisk ... wiele ważnych informacji dla adepta wędkarstwa. (2013-04-02 23:08)

skomentuj ten artykuł