Zaloguj się do konta

Książka ABC Wędkowania
Niedawno, po wrześniowych zawodach spławikowych na stawie Balaton w Krośnie dostałem w nagrodę książkę ABC WĘDKOWANIA. Powiem szczerze-książka przypadła mi do gustu. Pisze na niej pierwszy poradnik, ale zaciekawi on nawet bardziej wtajemniczonych w nasze hobby. Tekst i zdjęcia przygotował Pan Jacek Stępień. Znajdują się w nim ciekawie i bogato rozwinięte różne rzeczy.


W książce są opisane takie rzeczy jak: jak zostać wędkarzem, na dobry początek, łowiska w tym królestwo łowisk (czyli rozpisane szczegółowo różne typy łowisk), metody połowu, przynęty i zanęty, podstawowe zanęty, atlas ryb, etyka wędkarska, zakończenie, co powinieneś wiedzieć o Polskim Związku Wędkarskim oraz słowniczek. Są to jedne z głównych rozdziałów, które podzielone są oczywiście na podrozdziały. Ponadto w książce znajduje się dużo ładnych zdjęć, różne ciekawostki np. Dlaczego warto należeć do PZW oraz wiele innych cennych informacji. Podstawowe informacje o książce:
-tekst i zdjęcia-Jacek Stępień,
-wydawnictwo-MULTICO Oficyna Wydawnicza,
-redaktor-Piotr Wierzbowski,
Opinie (4)

majap

Sądzę , że każdy adept powinien ją poczytać. Serdecznie pozdrawiam . [2013-03-27 15:17]

Lin1992

Zgadzam się z wypowiedzią poprzednika. [2013-03-28 17:41]

pawel75

No jasne, na początek taka wiedza, choć książkowa też bardzo potrzebna ! [2013-04-01 16:36]

sjunge

Ja zaczynałem właśnie od książki;wiązanie haczyków,jaki sprzęt to jakiego rodzaju połowu,rodzaje łowisk ... wiele ważnych informacji dla adepta wędkarstwa. [2013-04-02 23:08]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej