Zaloguj się do konta

Akcja Sprzatanie Świata


W dniu 16.04.2016 Zarząd Koła nr 45 Kolejarz wraz ze Społeczną Strażą Rybacką Powiatu Stargardzkiego zorganizował coroczną akcję Sprzątanie Świata. Tym razem akcja odbyła się wokół jeziorek  w okolicach Kiczarowa ze względu na konieczność przygotowania stanowisk na zawody koła oraz na Wędkarski Dzień Dziecka. Pomimo zamówionej słonecznej pogody, która dopisała
oczywiście jak również  przygotowania logistycznego oraz pełnego wsparcia zabezpieczenia dla uczestników zorganizowanego przez kol. Jerzego na miejsce spotkania stawiło się tylko 24 osoby. Jak na nasze koło to niewiele osób czuje się odpowiedzialnych za środowisko ale i tak bywa.

Po krótkim wstępie, poczęstunku gorącą kawą, herbatą i ciastem podzieliliśmy się  na trzy grupy i do roboty. Prócz gór śmieci zebranych z brzegów jeziorek, przygotowaliśmy dodatkowe stanowiska dla juniorów na Bliźniakach i Białym, ustawiliśmy słupki graniczne przy Białym, mogliśmy podeliberować w miłym gronie o zbliżających się zawodach i nie tylko.  Panie Ewa i Ania dzielnie nas dopingowały a swym zaangażowaniem mogły nie jednego zawstydzić.

Po zakończeniu efektywnego działania przyszedł czas na chwile wytchnienia. Mogliśmy częstować się kiełbaskami  i kaszanką z grilla, napojami i słodkościami i oczywiście umówić się na wspólne wędkowanie.

Niestety w czasie pracy nie było miejsca i czasu na robienie zdjęć więc fotki są tylko z rozpoczęcia i zakończenia Akcji no i nie wszyscy dotrwali do zdjęć końcowych bo wybierali się na ryby.

Miłym akcentem zakończenia prac było losowanie wśród uczestników Akcji nagrody specjalnej przekazanej przez kol. Grzegorza Michalskiego. Nagrodę w postaci woderów firmy AJGroup PROS-wylosował kol. Zbigniew Antoń, któremu serdecznie gratulujemy.

  Zarząd koła składa podziękowania wszystkim obecnym za przybycie i zaangażowanie jednocześnie zaprasza na nasze zawody.

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Czytaj więcej