Aktualna informacja w sprawie zawodów wędkarskich

/ 1 komentarzy

Informuję, że na stronie internetowej ZG PZW pojawił się komunikat w sprawie rozgrywania zawodów wędkarskich z którego wynika, co następuje:


„ W świetle uregulowań prawnych zawartych w opublikowanym Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 29 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii ( Dz.U. z dn.29.05.2020 r., Poz. 964) informujemy, że możliwe staje się organizowanie wędkarskich zawodów sportowych.                                                                          

Za ich organizację i bezpieczeństwo uczestników odpowiada organizator na poziomie jednostki organizacyjnej PZW, tj. Prezes Okręgu, Prezes Koła, Prezes Klubu Sportowego, przewodniczący sekcji.                  

Szanowne Koleżanki i Koledzy pamiętajmy, że znoszenie kolejnych ograniczeń nie zwalnia nas z odpowiedzialności! Pamiętajmy m.in. o zachowaniu bezpiecznych odległości, maseczek i środków dezynfekujących. Dbajmy o siebie i innych”.

W związku z powyższym najbliższe zawody wędkarskie naszego Koła odbędą się zgodnie z opracowanym na 2020 rok planem o czym poinformuję z wyprzedzeniem odrębnym komunikatem.

Pozdrawiam i do zobaczenia nad wodą.

 


3.7
Oceń
(3 głosów)

 

Aktualna informacja w sprawie zawodów wędkarskich - opinie i komentarze

ryukon1975ryukon1975
+1
Kilka tygodni temu było plucie na tych co chodzili na ryby. Obecnie pomimo sytuacja z liczbą chory h jest znacznie gorsza są płacze o zawody. Cóż takiego się zmieniło? Jak liście na wietrze, więc chyba tylko wiatr. :) (2020-06-04 07:02)

skomentuj ten artykuł