Aktyw Koła na zawodach - 2017r

/ 10 zdjęć


Za ich zaangażowanie i codzienną pracę, tradycyjnie już stały się organizowane raz w roku „Zawody Spławikowe dla Aktywu koła nr. 16”
.                                                          im.  ZASŁUŻONYCH  DZIAŁACZY KOŁA MIEJSKIEGO
Tak jest i tym razem. Dnia 30 września godzina 7.00 – zawody, jezioro konkursowe Wielki Głęboczek. Wystartowało 15  zawodników.
Zawody wędkarskie Towarzyskie Aktywu są dobrym momentem na wspomnienia o tych których wśród nas zabrakło  i tych członków naszego Koła PZW, bez których nie byłoby możliwe funkcjonowanie Koła.
To są jedyne Zawody w roku, które są organizowane dla tych, którzy przyjęli odpowiedzialność za realizację zadań wynikających ze Statutu PZW. W Zawodach dla Aktywu Koła uczestniczą aktywni członkowie Koła w tym: członkowie Zarządu, Komisji Rewizyjnej, Sądu Koleżeńskiego, Sędziowie Wędkarscy, Strażnicy S.S.Ryb. oraz członkowie Koła, który wykazują się aktywnością na rzecz naszego koła. Sędzia Główny  kol. Robert Sadowski ogłosił wyniki zawodów, a zdobywców 3 pierwszych miejsc uhonorowano  dyplomami i  pucharem za pierwsze miejsce, które wręczał Pan Prezes Koła Lech Sadowski.
Wyniki:
1. kol. Piotr Malinowski – 4400pkt
2. kol. Leszek Osiński – 4165pkt
3.kol. Stefan Tomella – 2970pkt
4.kol. Józef Tylicki – 2735pkt
5.kol. Jacek Skonecki – 2650pkt
6.kol.Zbigniew Nowakowski i kol. Stanisław Jonowski – 1100pkt

Po spotkaniu  nad łowiskiem wędkarze spotkali się na poczęstunku, przygotowali działacze koła z kol Jurkiem Fijołkiem  - głównym kucharzem na czele.
 

 


5
Oceń
(1 głosów)

 

Aktyw Koła na zawodach - 2017r - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł