Aktywny Senior Wędkuje - 20.09.21.

/ 4 zdjęć


Zapraszamy na zawody towarzyskie seniorów w dniu 20.09.21 r. o godz. 7.00 na zbiorniku Stow. Wędkarskiego „ZALEW” w Kutnie.
Wspólnie z Prezydentem Miasta Kutno w ramach Kutnowskich Dni Seniora organizujemy zawody wędkarskie spławikowe pod nazwą :
„AKTYWNY SENIOR WĘDKUJE”.
Zawody odbędą się przy wsparciu Stowarzyszenia Wędkarskiego „ZALEW”, które udostępni zbiornik oraz wyznaczy i przygotuje stanowiska.
Czas zawodów 3 – 4 godz uzależniony od warunków atmosferycznych.
Zawody na żywej rybie, jedna wędka spławikowa o długości do 8 m. Wymagamy i przed zawodami należy na stanowisku okazać: siatkę w włókniny min. 1,5 m oraz wypychacz do bezpiecznego uwalniania haczyka. Wskazane : podbierak, parasol, odpowiedni zapas płynów do picia, maseczka, przyjmowane leki, tzw. koperta życia (z info. o chorobach i wypisach poszpitalnych).
Nagrody : puchary i nagrody indywidualnie, trzy najlepsze drużyny upominki (suma wagi złowionych ryb), upominek dla łowcy największego okazu.
Obowiązek przestrzegania reżimu sanitarnego i składania oświadczeń COVID 19. Zapewniamy środki do dezynfekcji.
Zgłoszenia zaproszonych drużyn przyjmujemy do dnia 11.09.br. do godz.17.00 e-mailowo na adres zbigniew_gralewski@op.pl lub zapisy u Skarbnik Koła ul. Narutowicza 8 w Kutnie – sklep wędkarski „ARA”. Zapisy indywidualne mieszkańców Kutna w dniach 13 - 15.09. w sklepie wędkarskim "ARA".
Po zawodach gorący posiłek na wynos, w trakcie zawodów coś słodkiego.
Zdjęcia z archiwum.

 


5
Oceń
(1 głosów)

 

Aktywny Senior Wędkuje - 20.09.21. - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł