Alek wygrywa zawody Klubu Seniora OM PZW

/ 9 zdjęć


Alek najlepszy.
Realizując zadania z zakresu uaktywniania seniorów zorganizowano wyjazd drużyny z powstającego Klubu Seniora przy Kole na zawody organizowane przez Klub Seniora OM PZW. Powołano drużynę w składzie 4 osobowym, lecz niestety jak to w tej grupie wiekowej się zdarza jeden z Kolegów zaniemógł. Niestety nie udało się znaleźć zastępcy. Wyjechała drużyna w składzie : Roman Cieślak, Zbigniew Gralewski i Aleksander Rzeźnik. Zarząd Klubu Seniora OM PZW wzorowo przygotował zawody dla dawnych i obecnych działaczy, którzy już są seniorami wędkarskimi. Pogoda dopisała, rywalizacja byłą zacięta ale z poszanowaniem rywali i połączona z relaksem. Ryby też nam zbytnio nie przeszkadzały w tym przyjacielskim spotkaniu, ale kilka ładnych karpi i amurów dało się oszukać. Nasi zawodnicy starali dorównać do najlepszych, ale Alek spisał się super wygrywając zawody, a pozostali zajęli następujące miejsca ( na 36 startujących):
1 miejsce Kol. Aleksander Rzeźnik – 6.600 pkt.
14 miejsce Kol. Zbigniew Gralewski – 225 pkt.(największa ilość złapanych ryb – 7 szt.)
15 miejsce Kol. Romek Cieślak – 100 pkt.
Prezes Koła ufundował puchar za największą rybę (karp był w tej rywalizacji pominięty) i zdobył go kol. Waldemar Mocki z Koła 53 – amur 3.990 pkt.
Przedstawiciele Koła zawieźli świeże, pyszne słodkie bułeczki do porannej kawy i herbaty.
Na zakończenie organizatorzy przygotowali ciepły i smaczny posiłek podczas, którego był czas na humor wędkarski, wspomnienia i nawiązywania nowych znajomości.

 


4.3
Oceń
(6 głosów)

 

Alek wygrywa zawody Klubu Seniora OM PZW - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł