Zaloguj się do konta

Ankieta dot. wędkarstwa morskiego w ramach projektu CATCH

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Federacja Zielonych GAJA realizuje obecnie działania w ramach międzynarodowego projektu CATCH (Coastal Angling Tourism – a Chance for developement for South Baltic region). Partnerami projektu są ośrodki naukowe, podmioty wędkarskie, organizacje turystyczne i pozarządowe z Niemiec, Polski, Danii oraz Litwy.

Celem projektu CATCH jest promocja wędkarstwa rekreacyjnego poprzez lepsze informowanie wędkarzy nt. możliwości zrównoważonych połowów w danym regionie, otaczającego ich środowiska, ekologii, infrastruktury turystycznej i wędkarskiej. Jednocześnie projekt ma na celu wzrost  świadomości ekologicznej wędkarzy oraz osób prowadzących lokalną działalność turystyczną, skierowaną dla wędkarzy przybywający nad morze zarówno z okolicy jak i z głębi kraju (hotele, pensjonaty, agroturystyka, wycieczki, wyprawy wędkarskie), a także osób związanych z branżą wędkarską (wynajem łodzi, sprzedaż produktów i akcesoriów wędkarskich).

W związku z powyższym, serdecznie zapraszamy wszystkich wędkarzy do wypełnienia internetowej ankiety on-line, związanej z wyjazdami wędkarskimi w rejony morskie i przybrzeżne – w Polsce i za granicą. Udział w ankiecie przyczyni się do pełniejszego zrozumienia  potrzeb i oczekiwań w obszarze wędkarstwa turystycznego.

Ankieta trwa ok. 12 minut i jest anonimowa. Niniejsze badanie realizowane jest jednocześnie w Polsce, Niemczech, Danii i na Litwie.
-------------------------------------------------------------
ANKIETA ONLINE
https://ww2.unipark.de/uc/catch-angler-pl/

-------------------------------------------------------------

Z góry dziekujemy za wszystkie udzielone odpowiedzi!

Federacja Zielonych "GAJA"
91 489 42 33

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Główni partnerzy projektu CATCH:

Unia Ochrony Wybrzeża - EUCC / Niemcy
Centrum Kultury i Turystki „Agila” / Litwa
Uniwersytet w Kłajpedzie / Litwa
Gmina Vordingborg / Dania
Federacja Zielonych GAJA / Polska
 

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Czytaj więcej