Apetyt na zimowe wybryki

/ 6 komentarzy / 2 zdjęć


Kiedy już ochłoniemy z ogarniającego nas niejednokrotnie w całości roztargnienia spowodowanego szałem zakupów i przygotowań świątecznych i spontanicznie podejmiemy wyprawę na rybkę z pod lodu zróbmy sobie i naszemu często sfatygowanemu wyposażeniu mały „rachunek sumienia” tak by skutkiem naszego upragnionego poczynania i niedosytu emocji nie było zaskoczenie służb, które musiały by nam udzielać ewentualnej pomocy. Wiem że ciągle się o tym mówi i pisze ale jak się widzi to co faktycznie dzieje to same słowa cisną się na usta.

Cieszmy się naszym hobby oraz zainteresowaniami a tym samym pozwólmy się cieszyć bliskim nami i naszymi sukcesami !!!

Niech to moje motto życiowe będzie drogowskazem w podejmowaniu szybkich i spontanicznych wypraw oraz często nie wypracowanych do końca decyzji, których skutki nie ponosimy tylko my ale również nasi BLISCY i osoby dbające o szeroko pojęte BEZPIECZEŃSTWO.
Pamiętajmy, że walczyć z żywiołem zawsze można ale nie zawsze się wygrywa. Może nie będzie błędnym stwierdzeniem w dyscyplinie zimowej, że „jeśli nie podejmiesz walki wiec, że przegrałeś a jeśli ją podejmiesz masz szanse jeszcze wygrać”. Mierząc się z lodem i tym co jest pod nim zadajmy sobie pytanie czy nie ryzykuję zbyt wiele tym, iż wiedząc że nie do końca spełniam wszystkie wymogi i warunki by zacząć „nierówną walkę” mimo to podejmuję to wyzwanie.

Jeśli ktoś jeszcze tego nie zaznał i się jeszcze waha przed podjęciem pierwszych kroków podpowiem, że naprawdę warto. W celu małego wprowadzenia zapraszam a nawet odsyłam do mojego ciągle aktualnego opisu umieszczonego na blogu:
Początkujący początkującym walki z lodem i nie tylko

Z wędkarskim pozdrowieniem i życzeniami sukcesów pod lodowych – Joker.

 


4.8
Oceń
(55 głosów)

 

Apetyt na zimowe wybryki - opinie i komentarze

loli_83loli_83
0
Tekst bardzo pouczający, co ważne dla mnie krótki... „jeśli nie podejmiesz walki wiec, że przegrałeś a jeśli ją podejmiesz masz szanse jeszcze wygrać” Można by rzec że to motto daje siłę ludziom którzy ją stracili... 5. Pozdrawiam
(2009-12-22 08:15)
matizzomatizzo
0

Racja... Ja jeszcze na lodzie nie byłem a to z tego względu iż po prostu nie chcę poświęcić życia... Wystarczy mi seson letni a zimę pozostawiam bardziej doświadczonym... Ja nie znam jeszcze dobrze łowisk, z pływaniem to tu niewiele jest wspólnego- możesz umieć a się utopisz, woda robi swoje... Więc życzę wszystkim udanych a przede wszystkim bezpiecznych wypraw podlodowych i oczywiście ładnych ryb ;) Odemnie 5.

(2009-12-22 08:17)
u?ytkownik1444u?ytkownik1444
0
Tak zgodzę się z kolegą LOLI. Bardzo mądre słowa są zawarte w treści artykułu .
(2009-12-22 10:47)
2780plox2780plox
0

Temat na czasie i słowa bardzo mądre.

Ja w zimę daję rybkom "odpocząć".

(Joker. Zastanawiam się czy nie mamy pokrewnych profesji. Myślę tu o zawodowym zajmowaniu się bezpieczeństwem).

Życzę wszystkim bezpiecznych wypraw wędkarskich (zimowych i letnich) w Nowym 2010 Roku.

(2009-12-22 12:38)
hubihubi
0
Mądre słowa w tym artykule daje5 i pozdrawiam. (2009-12-22 21:12)
u?ytkownik70140u?ytkownik70140
0
5 (2013-05-20 17:24)

skomentuj ten artykuł