Belona – nowości telewizji Taaaka Ryba


Po krótkim przestoju, ze względu na zawieruchy pocztowe, proponujemy telewidzom Internetowej Telewizji Taaaka Ryba kolejną najnowszą dawkę materiałów filmowych. W kanale - Sprzęt wędkarski znajdą Państwo filmowe prezentacje najnowszych wędzisk, przynęt i innych ciekawostek sprzętowych firmy Cupido. W kanale Wędkarstwo morskie zobaczymy część pierwszej relacji z Zatoki Puckiej z zawodów BELONA 2008 oraz dowiemy się wiele ciekawostek o belonie, o sprzęcie do połowu belony i technikach łowienia tej niezwykle sportowej ryby.
Wszystkim chętnym do uczestnictwa w tegorocznym Festiwalu dorsza przypominamy o niezwłocznym zgłoszeniu swojego udziału, gdyż wkrótce upłynie termin rezerwacji miejsc.
W kanale - Turystyka wędkarska – znajdują się dwie niezwykle interesujące filmowe propozycje na wspaniały wędkarski urlop. Natomiast w kanale – Nasza przygoda – otrzymaliśmy filmik o skutecznym zacinaniu karpia.
Przypominamy o nadsyłaniu ciekawych fotografii do kanału – Nasza galeria oraz krótkich filmików do kanału – Nasza przygoda. Najciekawsze prace będą nagradzane atrakcyjnymi nagrodami.

 


2.6
Oceń
(10 głosów)

 

Belona – nowości telewizji Taaaka Ryba - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł