Zaloguj się do konta

Belonada Zachodniopomorska – informacja 2

Maj jest miesiącem napiętym terminowo dla wielu z nas, wędkarzy. Liczne zawody ligowe, okręgowe, ogólnopolskie itp. Zajmują nam wszystkie niedziele tego pięknego miesiąca. Mając na uwadze to wszystko i do tego jeszcze, że to miesiąc komunijny. W odpowiedzi na liczne emaile z prośbą o zmianę terminu naszej imprezy, wychodząc naprzeciw wędkarzom. Organizatorzy Belonady Zachodniopomorskiej po rozmowach z osobami zainteresowanymi udziałem w tej imprezie. Podjęli jedyną słuszną decyzję, aby umożliwić udział również wędkarzom walczącym w okręgach i kołach o punkty np. do kadry, lub mającym w rodzinnie uroczystość Komunii Św. O przesunięciu daty Towarzyskich Ogólnopolskich Zawodów w Połowie Belon na Spinning i Muchę z brzegu, pod nazwą Belonada Zachodniopomorska o 1 dzień. Mianowicie zawody zostaną rozegrane w Dziwnowie w Sobotę w dniu 22 maja 2010r. Tym bardziej uważamy zmianę daty zawodów z niedzieli 23 maja na sobotę 22 maja za zasadną, mając na uwadze, że tego roczna impreza jednodniowa, jest przedsionkiem do zawodów dwudniowych, które będą organizowane w kolejnych latach pod tą samą nazwą. Za zmianę i powstałe zamieszanie w imieniu organizatora najmocniej przepraszam. Mamy nadzieję, że zmiana ta wpłynie pozytywnie na frekwencje uczestników w zawodach. Umożliwi wędkarzom zainteresowanym udziałem, a walczącym o punkty np. w lidze okręgowej, lub mającym Komunie Św. w rodzinie, nie będzie powodowała rozterki odnośnie wyboru między, świętem drugoklasistów, a udziałem w Belonadzie Zachodniopomorskiej.
Również biorąc pod uwagę duże zainteresowanie wędkarzy tą imprezą przypominamy, że liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zaksięgowanych wpłat opłaty startowej, wpłat należy dokonywać na konto: Lukas Bank w Szczecinie, nr konta 53 1940 1076 4917 1912 0000 0000 z dopiskiem „Belonada Zachodniopomorska „ i numerem telefonu kontaktowego.

Patronat Medialny : WĘDKARZ POLSKI ,

Organizator: KOŁO "BULAJ"

Patronat Honorowy: www.wedkuje.pl

Współorganizator: MOSIK - Miejski Ośrodek Sportu i Kultury w Dziwnowie ’

Sponsorzy: www.wedkarskisprzet.pl,....

Dodatkowo sponsorem jednej z nagród jest: firma Silar pan. Zenon Kornacki,

Sponsorem wody dla zawodników jest: sklepik „Warzywa-owoce” z Manhattanu w Szczecinie pawilon nr.29 pan. Ryszard Wołosewicz,

oraz Sklep wędkarski z Manhattanu w Szczecinie pawilon 2D pan. Bogdan Żegnałek sponsor nagrody za najdłuższą belonę,

Trwają rozmowy z firmą Robinson o objęcie funkcji głównego sponsora, oraz z firmą Labrax wyłączny dystrybutor marki Byron na Polskę o dołączeniu do imprezy jako sponsor.


Zaproszenie:
W imieniu Organizatorów zapraszamy wszystkich chętnych wędkarzy z całej Polski do wzięcia udziału w pierwszej edycji cyklicznej imprezy wędkarskiej pod nazwą „BELONADA ZACHODNIOPOMORSKA „. Towarzyskie Ogólnopolskie Zawody W Połowie Belon na spinning i muchę w morzu z brzegu . Zawody zostaną rozegrane w jednej sześciogodzinnej turze, (sobota) dnia 22 maja 2010 r. na plaży w Dziwnowie. Wpisowe w wysokości 60zł od osoby, należy wpłacić na konto : Lukas Bank w Szczecinie, nr konta 53 1940 1076 4917 1912 0000 0000 z dopiskiem „Belonada Zachodniopomorska „ i numerem telefonu kontaktowego. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność wpłat. Zapisy są przyjmowane do 30 kwietnia, termin przyjmowania zgłoszeń może ulec skróceniu w wypadku wyczerpania miejsc. Wszystkie informacje są udzielane przez organizatorów pod nr telefonu 788-555-095 , oraz na email Beloniada@wp.pl i pzwszczecinbulaj@wp.pl , jak również w postaci artykułów publikowanych na stronie portalu www.wedkuje.pl i www.prezes28.wedkuje.pl

Pomysł i projekt zawodów:
Kwiecień Ernest
Tel. 788-555-095

Skarbnik Zawodów:
Wawrowicz Katarzyna
Tel. 668-825-471

Sekretarz zawodów:
Nierodkiewicz Sławomir
Tel. 512-159-675

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Czytaj więcej