Biała Przemsza wędkowanie 2 lutego

/ 2 komentarzy

W sobotnie południe wybralem się z wędką nad Białą Przemszę.10 km samochodem i już jestem. Oprócz porzucania za pstrągem, miałem na celu przyjrzenie się rzece i ewentualne zaplanowanie wędkowania, kiedy zrobi się nieco cieplej.

Wynik - ryb zero, urwany jeden mały woblerek i kilka zdjęć z okolic na wysokości lokomotywowni w Jaworznie Szczakowej oraz nieco w górę rzeki. Zdjęć tylko kilka, ale wydaje mi się, ze wystarczą, aby zachęcić do pospacerowania tutaj na wiosnę.

Zapraszam do artykułu  -  Jaworznickie widoki - Biała Przemsza

 


4.3
Oceń
(6 głosów)

 

Biała Przemsza wędkowanie 2 lutego - opinie i komentarze

klamer3klamer3
0
Widzę Alex że podobnie jak ja nie usiedzisz w domu ani na chwilę !! Ja też wałęsam się po naszych okolicach wypatrując jakichś fajnych miejscówek bo na lód trochę strach wchodzić (chociaż i tak się ryzykuję i wchodzę bo to silniejsze ode mnie) Musimy się kiedyś wybrać razem połazikować bo "ciągnie wilka do lasu" a ja nie mogę w domu wysiedzieć !!! Pozdrawiam brać wędkarską !!!! klamer3. (2013-02-08 23:27)
Alex13Alex13
0
Ooo, no kogo ja widzę :) Nie mogę wysiedzieć, ale jak jest nieco powuyżej zera. Bo na minusie nie chce mi się łazić. Chyba, że na lód, ale skąpałem się ostatnio na Makowiskach i na niepewny lód raczej nie chcę wchodzić . Chyba poczekam do wiosny. (2013-02-12 22:53)

skomentuj ten artykuł