Bielizna termiczna dla wędkarzy

/ 1 komentarzy / 2 zdjęć


Dnia 4 01 2014 odwiedziłem sklep na Franowie Jula na dziale ubran roboczych jak i bielizny, a przedtem reklama w TV na kanale nie pamiętam jakim nie dowierzam koszulka długi rękaw i kalesony ( spodenki) w cenie 24.00 zł myslę sobie nie moze być no to co mam do stracenia. 

Bielizna termiczna dla wędkarzy

Wybrałem sie i zakupiłem w owej cenie komplet. Kiedy przymierzałem L była troszke duża, a M synowi też nie pasoawała postanowiłem wybrać sie jeszcze raz i wymienić na rozmiar odpowiedni, zapewniał sprzedawca że można wraz z paragonem do trzydziestu dni, nie miałem zamiaru czekać.Jak zajechałem było wymiecione puste pułki i pusty kosz który stał na dziale w pobliżu ogrodniczego.Nie jest to produkt z górnej pułki lecz mam już taki firmy DAM i w porównaniu z tym co zakupiłem to śmiem twierdzić że jest o niebo lepszy i za takie małe pieniadze.Jak to mówią nie wszystko jest złotem co sie świeci. A że tanie to nie znaczy że szajs.Szajs produkują nie kiedy firmy gdzie sie płaci co najmniej 60% za znak firmowy,a produkowane jest tania siła roboczą. Chcę prze sto powiedzieć że warto rozglądać się za żeczami potrzebne wędkarzowi nie tylko w sklepach wędkarskich gdzie są duże przebitki cenowe. No chyba że stać nas na wydatek kilku setek. Zjięcie wstawię w galerię.

 


4.6
Oceń
(9 głosów)

 

Bielizna termiczna dla wędkarzy - opinie i komentarze

miecz-gazmiecz-gaz
0
Jeszcze nigdy nie byłem tak zadowolony z takiego zakupu. Gładka nie drapiąca bielizna i miła w dotyku na chłodne dni za tak nie wiele. Warto było. (2014-01-09 21:36)

skomentuj ten artykuł