Big Fish Morskie Mistrzostwa Koła 2013


W dniu 03.11.2013r. na wodach Bałtyku w okolicach Darłowa odbyła się II tura Morskich Mistrzostw Koła 69 BIG FISH. Pomimo niezbyt optymistycznej prognozy pogody na ten dzień, wszyscy zawodnicy, którzy zgłosili akces udziału w zawodach o godzinie 5.30 stawili się na zbiórce na kutrze CAPTI z którego rozgrywane były zawody.

Po krótkiej odprawie i losowaniu stanowisk o godzinie 6.00 wypłynęliśmy w morze. Po wyjściu z portu potwierdziła się prognoza i stało się jasne, że rywalizacja nie będzie łatwa. Po około 50 minutach dotarliśmy na łowisko i można było rozpocząć wędkowanie. Nie zważając na silny wiatr i mocne bujanie wszyscy zawodnicy z dużym zapałem przystąpili do rywalizacji. Już po pierwszych rzutach na pokładzie zaczęły pojawiać się dorsze.
Baltyk.

O godzinie 11.00 nastąpiła zmiana stanowisk . Bałtyk falował coraz mocniej a na dodatek zaczął padać deszcz. Lecz i to nie zniechęciło zawodników.

Około godziny 14.30 dwa długie sygnały oznajmiły zakończenie rywalizacji , przystąpiono do pomiaru i liczenia ryb a kuter obrał kurs na port w Darłowie.

Po podsumowaniu wyników okazało się, że zwycięzcą zawodów został Szymon PIOTROWSKI (930pkt), drugie miejsce zajął Sebastian CHOMAĆ (893 pkt), trzecie Wojciech KAROL (883 pkt), czwarte Piotr CHOMAĆ (866pkt),piąte Tomasz ZAGÓRSKI (713pkt). Największą rybą zawodów był wątłusz o długości 55cm złapany przez Łukasza SUCHECKIEGO .


Podczas zawodów rywalizacja stała na wysokim, równym poziomie ,ryby dopisały, a zawodnicy wykazali odporność na chorobę morską.

Pozdrawiam Wojciech Karol

 


5
Oceń
(6 głosów)

 

Big Fish Morskie Mistrzostwa Koła 2013 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł