Zaloguj się do konta

Array ( [0] => 3CkXnVk6mn8&hl=pl_PL&feature=player_embedded&version=3 )

Big Fish Szczecin Zawody Gruntowe Parami 31.10.11

W słoneczną niedzielę 31 października Koło PZW Big Fish Szczecin postanowiło na Wyspie Puckiej nad Odrą Zachodnią rozegrać swoje zawody wędkarskie Gruntowe Parami.W tym sezonie była to już 18 impreza wędkarska Big Fisha zorganizowana przez Zarząd koła jako zawody dodatkowe, nie ujęte w planie imprez wędkarskich koła na 2010 rok. Big Fishowskie zawody gruntowe parami były typową imprezą rekreacyjno-integracyjną dla członków koła i ich rodzin. Nad brzegiem Odry w niedzielę z wędkami gruntowymi można było zauważyć: mamy ze swoimi pociechami, tatusiów, dziadków, praktycznie cały wędkarski przedział wiekowy.
Jesienne rybki brały dość ospale, najczęstszymi gośćmi na haczykach wędkujących były jazgarze i małe okonie, a u wędkarzy z większym kunsztem płocie - trafiały się nawet ponad 400 punktów.

Największą płoć zawodów z Odry wyłowił Łukasz Janczura, za co otrzymał z rąk Prezesa koła Waldemara Wyszomirskiego pamiątkowy puchar wraz z dyplomem. Najlepszymi specjalistami od gruntu w Big Fishu okazali się Jan Bielejewski oraz Grzegorz Stróżewski, którzy wspólnym wynikiem około 3000 punktów wygrali niedzielne zawody. Po części rywalizacyjnej odbyło się biesiadne podsumowanie zawodów oraz Sezonu Wędkarskiego 2010 w kole. Za swoje zasługi dla Wędkarstwa Polskiego srebrne odznaki z rąk Dyrektora Biura OPZW w Szczecinie Emiliana Pilcha otrzymali: Adam Mądroszkiewicz oraz Rafał Pilch.

Na koniec należy podkreślić, ze koło PZW Big Fish organizując tego typu imprezy wędkarskie ukierunkowane na czynny wypoczynek całej wędkarskiej rodziny wytycza nowy nieprzetarty jeszcze szlak imprez z wędką w Szczecinie, za co zarząd Big Fisha jest doceniany ilością członków koła. Obecnie pod względem liczebności Big Fish w Szczecinie jest największym kołem PZW. W tym miejscu należałoby powiedzieć : „Tak trzymać”.

Tekst:Jarosław Mintus Zdjęcia: Jarosław Mintus i Waldemar WyszomirskiOpinie (3)

blutu

Tak trzymać. Gratuluję udanej imprezy . ***** [2010-11-11 05:36]

karoltsu1

Gratulacje [2010-11-21 14:16]

lowca1987

U nas niestety nie słyszałem o zawodach gruntowych tylko były spławikowe i spinningowe. Fajny filmik z zawodów zostawiam 5 i pozdrawiam [2010-12-01 16:44]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej