Blef na 1 Kwietnia.

/ 3 komentarzy  • konto usunięte
Świnka

Siedzę przy klawiaturze i czytam artykół jednego z Kolegów . Opisuje w nim przygodę z rybkami w dniu 1 Kwietnia. Jak to o świcie zajechał z kolegą nad rzekę. że pierwsze branie było o godinie 6,3o ,i tak siedzieli nad wodą do połódnia i sporo tych rybek nałowili. Artykół ciekawy ,ubarwiony opisem rzeki i budzącej się do życia przyrody. Fajnie i żałość ściska ze muszę iść do roboty na drugą zmianę ,ale w komunikacji tak bywa. Po kilku dniach przeglądam wpisy na forum i przypadkiem widzę wpis autora artykółu. przypomniałem sobie treść, i pomyślałem że poczytam jego wpisy. Artykół był fajny ,dałem mu 5 .to i teraz coś fajnego poczytam. I nic by sie nie stało gdybym nie spojrzał na datę i godzinę wpisu .Aż mnie zamurowało, to co spostrzegłem. Data wpisu nr.1 to nic innego jak 1 Kwietnia godzina 7.22. Następny też z tą samą datą, godina 8.32. No coś mi sie tu nie zgadza!!!! Wertuje inne wpisy na forum, i negle trafiam na znajome logo ,czytam ale nie wpis lecz datę i godzinę ,i co. 1 Kwietnia godzina 10.27, No teraz adrenalina zadziałała.Dalej po wpisach. Efekt nie kazał długo na siegie czekać. Następny wpis 11,09.następny 13,23 następny 15,46 i jeszcze dwa dalsze ale to już bez znaczenia. Kolega cały dzień spędził w domu, przy klawiaturze i na rybkach nie był. Artykoł za to wymyślił niezły, moje gratulacje Myślę że Kolega miał niezłe poczucie humoru i na pierwszego Kwietnia zrobił nam niezły kawał. A swoją drogą----------. Zostawię bez komentarza,niech inni to ocenią. Pozdrawiam.

 


3.7
Oceń
(13 głosów)

 

Blef na 1 Kwietnia. - opinie i komentarze

jurek096jurek096
0
Większość wędkarzy pisze takie bajery, że czasami głowa boli. Ciekaw jestem jaki mają w tym cel porucz punktów które gromadzą. Pozdrawiam. (2009-04-21 15:43)
u?ytkownik3053u?ytkownik3053
0
nie rozumiem takich ludzi co z tego mają ? ta strona nie jest po to by tak jak kolega wyżej napisał ze oni chcą punkty to nie jest po to to jest po to by znaleść nowe znajomości, ciekawe łowiska, porady od starszych kolegów itd. Na prawdę nie widzę największego sensu i ciekawi mnie kto to był? pozdrawiam kumatych :)) i jak dla ciebie to piątal bo szczera prawda :) (2009-04-21 16:14)
u?ytkownik18880u?ytkownik18880
0
Jak już wcześniej pisali koledzy wielu ludzi kręci kit innym że łowili i złowili okaz i jakies inne bzdety a punkty mają za nic za blef co wy ludzie robicie piszcie prawde i jeszcze jedno www.wedkuje.pl to dla mnie portal na którym jest wiele ciekawych rzeczy i wiele porad ale też kit króry ludzie robią
(2010-01-27 17:01)

skomentuj ten artykuł