Zaloguj się do konta

Bloger roku 2013 - lista nadal otwarta!

Uwaga! To ostatnia chwila aby kogoś zgłosić lub dopisać się na listę. Dziękujemy za Wasze zainteresowanie i tak liczne zgłoszenia blogów. W obecnej chwili nie odbywa się jeszcze głosowanie. Zasady wyborów ogłosimy w momencie zamknięcia listy. Przypominamy, że obecnie lista jest jeszcze otwarta i można zgłaszać własny blog lub blog swojego ulubionego blogera. Jedyny warunek to przynajmniej 6 wpisów dodanych w roku 2013 w dowolnej kategorii. Jeśli brakuje Wam jeszcze wpisu lub dwóch czas uderzyć w klawiatury i szybko to nadrobić. 

Bloger roku zgarnie:

Dragon Fishmaker II 930i 

Druga generacja kołowrotków o nazwie Fishmaker II to w pełni oryginalny, zaprojektowany specjalnie dla naszej firmy produkt, którego idea powstała w gronie członków grupy Team Dragon jako wspólna projekcja wielu pomysłów na doskonały, pozbawiony wad kołowrotek spinningowy. Stworzyliśmy kołowrotek na miarę naszych wyobrażeń i potrzeb, kołowrotek jakiego do tej pory na rynku wędkarskim jeszcze nie było. U podstaw naszych założeń było zbudowanie kołowrotka o jak największej średnicy szpuli przy relatywnie niewielkim, lecz bardzo mocnym i wytrzymałym korpusie, a także stworzenie mechanizmu napędu pozwalającego na nawijanie dużej ilości żyłki na jeden obrót korbką przy jednocześnie dość małym przełożeniu, co zawsze znakomicie wpływa na komfort wędkowania i trwałość elementów przekładni. 


Wędka Robinson Cortez light perch jig


To bardzo czuła  wędka przeznaczona do łowienia okoni przy użyciu niewielkich przynęt. Kij ten umożliwia posłanie nawet najmniejszych przynęt na znaczne odległości. Wklejana szczytówka pozwala kontrolować pracę przynęty i pewnie zaciąć każde branie. Jego długość, umożliwia skuteczne wędkowanie z łodzi, oraz na małych i średnich rzekach.


kołowrotek Robinson Marshall 1125


Superkołowrotek spinningowy, wielki tryumf technologii RRT! Rotor i korpus wykonane ze stopu lekkiego duralu. Wszystkie gniazda mocowania łożysk są precyzyjnie wytaczane, co zapewnia idealne spasowanie głównych mechanizmów obrotowych kołowrotka. Frezowana przekładnia - materialy: mosiądz plus Super Dural. Wprowadzenie nowoczesnych japońskich łożysk (z pokryciem ceramicznym) gwarantuje niebywałą trwałość konstrukcji przy jednoczesnej płynności pracy przekładni (pełne wytłumienie drgań - m.in. wodzik mechanizmu posuwu szpuli pracuje na mini łożysku kulkowym). Ultralekka, dotaczana szpula, precyzyjnie osadzona na głównej osi kołowrotka (łożysko kulkowe). Kabłąk wykonany z cienkościennej rurki stalowej, nowy typ rolki prowadzącej linkę - FAT (Full Anti Twist). Wygodna i estetyczna korbka odkuwana z aluminium.metalowa rama nośna


zestaw przynęt spinningowych

plecionka PHANTOM 0.15

Pula nagród przekraczająca swoją wartością 1000zł to nie wszystko. Na blogera roku czeka jeszcze specjalna niespodzianka. 

Lista zakwalifikowanych blogów:

marek-debicki.wedkuje.pl

feroza.wedkuje.pl

meridianon.wedkuje.pl

deltor0.wedkuje.pl

artur_z_ketrzyna.wedkuje.pl

grisza-78.wedkuje.pl

rogeros.wedkuje.pl

ryukon1975.wedkuje.pl

sandacz999.wedkuje.pl

zander51.wedkuje.pl

garbus.wedkuje.pl

bluefisherman.wedkuje.pl

peterak.wedkuje.pl

kamil11269.wedkuje.pl

kostekmar.wedkuje.pl

siiiwy1.wedkuje.pl

pstrag222.wedkuje.pl

szpulka28.wedkuje.pl

troc.wedkuje.pl

grzegorz_wedkuje.wedkuje.pl

pawel19777.wedkuje.pl

janglazik1947.wedkuje.pl

slawomir66.wedkuje.pl

halski021.wedkuje.pl

ace.wedkuje.pl

piciu.wedkuje.pl

esox61.wedkuje.pl

adler.wedkuje.pl


Przypominamy o minimum - aby znaleźć się na liście, trzeba mieć opublikowanych przynajmniej 6 wpisów w roku 2013. Czekamy na Wasze kolejne zgłoszenia w komentarzach pod tekstem. 


Czytaj więcej