Bobry w okolicach Sosiny

/ 2 komentarzy / 3 zdjęć


W ostatni łykend zeszłego roku wybrałem się z żoną na spacer w okolice Sosiny. Amatorów wędkarstwa było kilku, i nawet mieli w siatkach ładne karpie.Mnie zainteresowały podgryzione drzewa,nad kanałem obok zbiornika.Nie dało się ukryć, że jest to robota bobrów.Skąd one się tutaj wzięły to nikt na ten temat nie miał zielonego pojęcia.Może ktos coś o nich słyszał.

 


3.8
Oceń
(9 głosów)

 

Bobry w okolicach Sosiny - opinie i komentarze

radekszumockiradekszumocki
0
Problem z bobrami macie nie tylko wy na ziemi lubuskiej jest podobnie siedzą w wałach na Odrze ,na jeziorze borek tną drzewa jak pilarze ,robią tamy na odpływie z jeziora, myślę że temat jest ogólnokrajowy ale rozwiązać go musimy regionalnie, na pewno jestem przeciwnikiem strzelania do tych miłych sympatycznych zwierzaków,wszystko pewnie opiera się o pieniądze.POZDRAWIAM.
(2011-02-26 05:10)
lechu80lechu80
0
W powiecie Tarnów też jest w cholerę bobrów. Były wpuszczane do rzeki Biała Tarnowska. Po kilku latach namnożyło się ich dość dużo i rozpleniły się na okoliczne strumyki i stawy. Wyrządzają tam wiele szkód. Wycinają drzewa jak leci . Podczas łowienia straszą ryby.
(2011-02-26 09:19)

skomentuj ten artykuł