Boczny trok, trolling i przynęty gumowe – nowości telewizji Taaaka Ryba


W ostatnich dniach zmieniła się szata graficzna telewizyjnej strony głównej. Teraz mamy sposobność, bezpośrednio po wejściu na stronę Internetową Telewizji TAAAKA RYBA, zobaczyć i posłuchać trzy teledyski poświęcone TAAAKIEJ RYBIE.

Ostatnio odszedł od nas na zawsze wielki sympatyk TAAAKIEJ RYBY aktor Marian Glinka – w kanale Goście Taaakiej Ryby możemy oglądnąć wspomnieniowy film właśnie o Marianie Glince.

Z nowości filmowych polecamy trzy ostatnie już części poświęcone młodzieży z upośledzeniem umysłowym i warsztatom terapii zajęciowej, które zostały zorganizowane w Dźwirzynie nad jeziorem Resko Przymorskie. Filmy te znajdują się w kanale Wędkarstwo bez barier.

Spinningiści otrzymują kolejną dawkę informacji o przynętach gumowych, o przyponach szczupakowych, o bocznym troku i trollingu. Z kolei w kanale - Hole ryb możemy zobaczyć okonie z Zalewu Zegrzyńskiego i ładnego lina z łowiska w Pstrążnej.

Dla początkujących muszkarzy przygotowaliśmy film o przyponie muchowym i wiązaniu takiego przyponu. Miłośnicy metod gruntowych otrzymują natomiast film poświęcony finezyjnej drgającej szczytówce.
Życzę przyjemnego oglądania – Jerzy Biedrzycki.

 


3.5
Oceń
(8 głosów)

 

Boczny trok, trolling i przynęty gumowe – nowości telewizji Taaaka Ryba - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł