Bolonka kontra odległościówka

/ 5 komentarzy / 7 zdjęć


Witam.
Jutro czyli 26.04.2009r.odbędą się zawody spławikowe, naszego Koła PZW Jarocin Miasto, z Okazji 130 Lecia Wędkarstwa Polskiego. Regulamin dopuszcza tylko wędki do 7m z kołowrotkiem, a więc baciki i tyczki odpadają. Skoczyłem więc, dzisiaj ze swoim synem na mały trening wagowy. Określiliśmy sobie czas jedną godzinę. Zawody odbędą się na Zalewie w Roszkowie , wiec oczywiście tam pojechaliśmy. Syn Darek zabrał swoją bolognese Avant firmy York, ja natomiast odległościówkę Golden Match firmy Kushiro. Na miejscu po wyważeniu i dokładnym wygruntowaniu nowo zakupionych spławików, ogłosiłem start.

Trening ten przerodził, się właściwie w ostrą rywalizację, pomiędzy synem, a ojcem, między bolonką, a odległościówką. Brały właściwie, same krąpiki, zdarzył się jeden jazgarz. Złapaliśmy kilkanaście sztuk tego gatunku. wagowo 1 kilo. Nie była więc to rewelacja, ale z przyjemnością sobie połowiliśmy. Utrudnieniem był niestety dość silny wiatr i duża fala.
Jesteście pewnie ciekawi, kto wygrał tą rywalizacje.

Moim zdaniem oczywiście ja, tym małym jazgarzem, ale syn niestety nie podziela tego zdania……..No cóż, sędziego nie było, a pewnie by się przydał co najmniej taki, klasy okręgowej haha. Nęcilismy zanętą uniwersalną firmy Traper,z dodatkiem wanili. Polecam wszystkim, chociaż takie krótkie treningi, przed zawodami fajna rzecz i można sprawdzić czego się spodziewać na danym łowisku.
Pozdrawiam Robert

 


3.7
Oceń
(56 głosów)

 

Bolonka kontra odległościówka - opinie i komentarze

uklejaukleja
0
Fajna sprawa taki trening.Życze powodzenia na zawodach. (2009-04-26 11:50)
wawa100wawa100
0
mini zawody - 5 gwiazdek. (2009-04-26 12:09)
ZdzichuZdzichu
0
Mówią, że trening czyni mistrza, więc warto przed zawodami "pomachać". Pozdro ... (2009-04-26 12:16)
menagomenago
0
no pojedynek pomiedzy bolonka a odległościówką to ciekawe starcie ja jednak bardziej przekonany jestem do odległościówki choć moetoda bolońska ma swoje uroki pozdrawiam i oczywiście piątal (2009-04-27 17:22)
jurekjurek
0
Bardzo fajnie sobie tak poeksperymentować ..........., jestem jak najbardziej ...za..., gratuluję Ci Robercie trafnego artykułu ( wpisu ) z pewnością wielu z tego skorzysta z miłą satysfakcją.................pozdrawiam Cię serdecznie Jurek. (2009-05-01 11:44)

skomentuj ten artykuł