Bożonarodzeniowe Życzenia Wędkarskie

/ 5 komentarzy / 2 zdjęć


Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy
Dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory
Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich
Dzień, który już każdy z nas zna od kołyski
Niebo ziemi, niebu ziemia
Wszyscy wszystkim ślą życzenia
Drzewa ptakom, ptaki drzewom  
Tchnienie wiatru płatkom śniegu

W tym magicznym czasie jak i przed świątecznej gonitwie  , życzę wszystkim czytelnikom portalu wędkuję pl , i miłośnikom wędkarskich wędrówek zdrowych , pogodnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia chwil spędzonych w rodzinnym gronie . Niech ten czas będzie dla nas magiczny tak jak chwile spędzone nad rzeką . A w raz ze zbliżającym się Nowym rokiem 2021 szampańskiej zabawy i samych nowych życiówek byśmy czerpali z naszej pasji jak najwięcej . Do zobaczenia gdzieś nad brzegiem rzeki w nowym roku . Pozdrawiam wszystkich czytelników  Damian . 

Jest taki dzień, tylko jeden raz do roku
Dzień, zwykły dzień, który liczy się od zmroku
Jest taki dzień, gdy jesteśmy wszyscy razem
Dzień, piękny dzień, dziś nam rok go składa w darze

 


4.5
Oceń
(8 głosów)

 

Bożonarodzeniowe Życzenia Wędkarskie - opinie i komentarze

kabankaban
+2
Wzajemnie ale na tym portalu już prawie nic się nie dzieję oprócz reklam i wyników zawodów lub zebrań kół... . (2021-12-19 13:00)
Basia KierBasia Kier
+3
Serdecznie dziękuję kolego Damianie! I oby trawa zawsze była zielona, wody czyste, a w niej same "grubasy"! (2021-12-19 15:46)
JulianJulian
+2
Piękna kolęda Czerwonych Gitar . Nuty i akordy znajdziecie na you tube . Ja również przyłączam się do Szacownego Towarzystwa. i życzę Wszystkim Pięknych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Tobie Barbara miałem złożyć życzenia ,,osobno "  ale skoro nadarzyła się okazja robię to teraz . Mogę tylko nadmienić że składamy sobie życzenia Bożego Narodzenia a Nie przesilenia zimowego , wakacji zimowych czy jak to czubki nazwą . Na koniec jeszcze jedna taka konkluzja . Nazywają Nas Cichymi Wariatami ale jak się rozejrzymy wokoło okaże się ( nawet  w związku z tymi życzeniami )  Jesteśmy Jednymi z Ostatnich Normalnych Ludzi na tym pojeb........ym .  świecie .  WESOŁYCH ŚWIĄT  - Siostry i Bracia  Moczykije . Julian. (2021-12-19 22:32)
Basia KierBasia Kier
+2
Dziękuję Julianie! Ty również trzymaj się w zdrowiu i sile (bo rozumem i rozsądkiem mógłbyś kilku obdzielić), aby z wisną ruszyć na swoje ulubione łowiska. (2021-12-20 07:16)
erykomerykom
+1
Kaban dokładnie. Ten portal już dawno zszedł na psy a to co teraz się dzieje to porażka. (2021-12-20 15:51)

skomentuj ten artykuł