Brelok do kluczy Expert.

/ 3 komentarzy / 6 zdjęć


Wielu z nas na łódkę, i do niej klucze. Ilu z was klęło szukając gdzie się one zawieruszyły. Nie jeden na pewno też je zgubił czy niefortunnie utopił. Ja by więcej ich nie utopić podpoiłem do starego nie używanego woblera….
W tym roku wiozłem udział w konkursie Eksperta, na ich testera spławików, i udało się wyłonili mnie. Ktoś powie że mają kiepskie i nie ma czym się podniecać. Powiem ze pewnie nie widział całej ich oferty, bo wśród niej znajdzie się sporo perełek. Jednego używam od lat i jestem z niego tak zadowolony, że jest przy większości moich spławikowych odległościówek.

Ale dziś przedstawię Wam Brelok do kluczy firmy Expert, bo o tym dziś wam chciałem napisać. Wykonany z pianki korpus przypominający klasyczny kształt spławika żywcowego, o wyporności ok. 10 g. Co pozwala na powierzchni wody utrzymać 2-3 klucze. Pomalowany jaskrawym pomarańczowym i żółtym, czyni go bardzo widocznym i rzucającym się w oczy. Tak więc nawet w trawie, czy szpargałach łatwo go znajdziemy. Kółko do kluczy jest kute i wykonane z dobrego materiału, tak więc nie odkształca się o dobrze trzyma klucze. Z korpusem jest połączone dobrej jakości linką żeglarską.

Podsumowując. Jest to całkiem udany brelok do kluczy, zapobiegający ich posianiu ;-)
Prosty kształt nawiązujący do spławików, jaskrawe kolory, czyni go dość przydatnym gadżetem akcesorii wędkarskich, który na stałe jest połączony z kluczami mojej łódki wędkarskiej.

 


4
Oceń
(4 głosów)

 

Brelok do kluczy Expert. - opinie i komentarze

erykomerykom
+1
Niby zwyczajny brelok a jakże przydatny :) ***** (2018-06-05 20:59)
Jakub WośJakub Woś
+2
Mam coś podobnego. Też kiedyś wygrałem tu na portalu kilka spławików Tim Skrzetuski i też dostałem podobny brelok. Z tym że z solidnym krętlikiem i agrafką. (2018-06-05 22:35)
Artur z KetrzynaArtur z Ketrzyna
0
Dziś się przydał. Te kolorki są nieźle widoczne nawet w szarówce. Zguba się szybko znalazła i można było płynąc na ryby :-) (2018-06-13 21:18)

skomentuj ten artykuł