Zaloguj się do konta

Brelok do kluczy Expert.

Wielu z nas na łódkę, i do niej klucze. Ilu z was klęło szukając gdzie się one zawieruszyły. Nie jeden na pewno też je zgubił czy niefortunnie utopił. Ja by więcej ich nie utopić podpoiłem do starego nie używanego woblera….
W tym roku wiozłem udział w konkursie Eksperta, na ich testera spławików, i udało się wyłonili mnie. Ktoś powie że mają kiepskie i nie ma czym się podniecać. Powiem ze pewnie nie widział całej ich oferty, bo wśród niej znajdzie się sporo perełek. Jednego używam od lat i jestem z niego tak zadowolony, że jest przy większości moich spławikowych odległościówek.

Ale dziś przedstawię Wam Brelok do kluczy firmy Expert, bo o tym dziś wam chciałem napisać. Wykonany z pianki korpus przypominający klasyczny kształt spławika żywcowego, o wyporności ok. 10 g. Co pozwala na powierzchni wody utrzymać 2-3 klucze. Pomalowany jaskrawym pomarańczowym i żółtym, czyni go bardzo widocznym i rzucającym się w oczy. Tak więc nawet w trawie, czy szpargałach łatwo go znajdziemy. Kółko do kluczy jest kute i wykonane z dobrego materiału, tak więc nie odkształca się o dobrze trzyma klucze. Z korpusem jest połączone dobrej jakości linką żeglarską.

Podsumowując. Jest to całkiem udany brelok do kluczy, zapobiegający ich posianiu ;-)
Prosty kształt nawiązujący do spławików, jaskrawe kolory, czyni go dość przydatnym gadżetem akcesorii wędkarskich, który na stałe jest połączony z kluczami mojej łódki wędkarskiej.

Opinie (3)

erykom

Niby zwyczajny brelok a jakże przydatny :) ***** [2018-06-05 20:59]

Jakub Woś

Mam coś podobnego. Też kiedyś wygrałem tu na portalu kilka spławików Tim Skrzetuski i też dostałem podobny brelok. Z tym że z solidnym krętlikiem i agrafką. [2018-06-05 22:35]

Artur z Ketrzyna

Dziś się przydał. Te kolorki są nieźle widoczne nawet w szarówce. Zguba się szybko znalazła i można było płynąc na ryby :-) [2018-06-13 21:18]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej

Łódki zanętowe

Łódka zanętowa - zabawka czy patent? Postaram się w tym artykule przybl…

Zestaw marki Graff

Przed nami majówka. Okres ładnej pogody ale poprzeplatanej majowymi burza…