Nowa odsłona popularnego cannibala - Craft Cannibal Paddletail

/ 6 komentarzy / 3 zdjęć


Gumowych przynęt z logo Savage Gear o nazwie Cannibal chyba nikomu nie trzeba specjalnie przedstawiać. Każdy spinningista po prostu powinien je mieć w swoim pudełku. Przynęty od lat zdobyły swoje szerokie uznanie i przez wielu traktowane są jako najlepsze przynęty do połowu techniką z opadu. Co roku pojawiają się nowe kolory Cannibali i natychmiast są wykupywane na pniu bo wielu z nas lubi testować nowe kolory. 

Na nowy sezon 2021 marka Savage Gear przygotowała jednak nieco inną odsłoną Cannibala. Wersja o nazwie Craft Paddletail opracowana została i zaprojektowana przez legendarnego projektanta Mads-a Grosell - testera marki Savage Gear. Profil przynęty jest zainspirowany młodym łososiem – smoltem, posiada otwarty pyszczek klasycznego Cannibal-a, realistycznie wyglądające, duże gumowe oczy oraz nową, unikalną konstrukcję ogona, która pozwala na poruszanie się wabika w bardzo realistyczny sposób, nawet przy bardzo niskiej prędkości prowadzenia. Ten model porusza się równie skutecznie podczas zwijania, jak i podczas opadu - jak w przypadku typowych przynęt typu "kopyto". Technika jej wykonania i ręcznie wykańczane detale, a także paleta kolorystyczna, tworzą całkowicie nowy standard w produkcji przynęt wędkarskich. Z pewnością nie oprą się jej nawet najbardziej kapryśne drapieżniki.

Przynęty Craft Cannibal Paddletail dostępne są w 4 rozmiarach: 6,5/8,5/10,5/12,5 cm i ośmiu kolorach. Sprzedawana są na sztuki lub w opakowaniach wyselekcjonowanych kolorów na brudną i czystą wodę. Charakterystyka:

• Ręcznie wykonana konstrukcja przez Mads-a Grosell

• Wspaniałe, odręcznie malowane detale

• Otwarty pyszczek, ułatwia osadzenie główki jigowej

• Konstrukcja ogona zapewniająca doskonałą pracę


Więcej na temat Craft Cannibal Paddletail najdziecie pod linkami:

https://savage-gear.com/products/lures/craft-cannibal-paddletail

https://www.youtube.com/watch?v=G3Wf1aK5-BA


Autor: Wojciech Krzyszczyk

 


5
Oceń
(9 głosów)

 

Ocena sprzętu (ocen: 2)

Ocena użytkowników:

Jakość:
(5)
Cena:
(5)
Użytkowanie:
(5)

Średnia ocena:

5Nowa odsłona popularnego cannibala - Craft Cannibal Paddletail - opinie i komentarze

Przemas83Przemas83
+3
Przynęta idealna. Kolory mega, ten okoń z fioletowymi wstawkami poproszę już teraz a najlepiej zaraz. Ciekawe jak szybko trafią na rynek przynęt i coś mi mówi że początkowo trudne do dostania. Trzecia generacja tych przynęt jest skazana na sukces, takie jest moje odczucie. (2020-11-26 17:15)
barrakuda81barrakuda81
+3
Piękne gumeczki,bardzo atrakcyjne malowanie jak już nas Savage przyzwyczaił.Może na przyszły sezon sobie ich trochę sprawię ale tak bardziej z pasji kolekcjonerskiej bo z rybami coraz słabiej. (2020-11-26 18:57)
arasshaterarasshater
+1
Gumki Savage Gear Cannibal zawsze na tak! (2020-11-26 21:04)
SithSith
0
Krzysztofie, gumeczki extra***** Ps Na marginesie - czemu Ciebie teraz tak mało w "Wędkarskim Świecie"? Bez Ciebie i Rafała? Bez Waszych artykułów, to już w 100%% zrobiło się WMH ;(( (2020-12-02 07:53)
ryukon1975ryukon1975
+1
Ocena sprzętu:
Jakość:Cena:Użytkowanie:
Cannibal to można śmiało powiedzieć kultowa przynęta.Wiąże się z nią sporo wspomnień i są to wspomnienia bardzo poztywne.Dlatego chętnie kupię i połowię na jego świeżą wersję. (2020-12-11 15:44)
BalticaFishingBalticaFishing
+1
Oj Cannibal wiele połowił :D (2020-12-15 14:51)

skomentuj ten artykuł