Dostęp do wód PZW - akceptowana samowolka-cd.

/ 3 komentarzy / 5 zdjęć
  • konto usunięte
Po kilku dniach bezskutecznego polowania na drapieżniki / 1 miętus i sandacz / w dniu wczorajszym wybrałem się ze spiningiem nad Oławkę w miejsce wcześniej przeze mnie opisywane . Zastałem tam następujące zmiany :
- brak tablic z zakazem wstępu
- brak agresywnego kaukaza / ciekawe czemu ? / ; jego towarzysz rotwailer ciągle urzęduje
- rozszerzenie zagrody o kolejne 100 m
- dodatkowo ustawione pastuchy pod napięciem
- zwiększenie inwentarzu o świnki i kolejnego osła

O tej od kilku lat istniejącej samowolce budowlanej wiedzą już chyba wszyscy wędkarze z Wrocławia , więc nie sądzę , że sprawa jest nieznana w Urzędzie Miasta , czy Wydziale Architektury – jednak z ich strony nie ma żadnej reakcji / prawdopodobnie odpowiedzialni za ten stan rzeczy urzędnicy finansowo zostali usatysfakcjonowani / .

Pracowało tam dwóch całkiem sympatycznych pracowników , którzy wspaniałomyślnie zezwolili mi przejść przez teren .
Był to jednak dla mnie prawdziwy tor przeszkód - czołganie się z rozłożonymi wędkami pod ogrodzeniami , przeskakiwanie przez pastuchy , omijanie wszechobecnych zwierzęcych odchodów pozostawiło niezapomniane wrażenia z tej „ wędkarskiej ” wyprawy i na dodatek złowione 2 okonki.
Polecam więc wszystkim wrocławianom to łowisko , przede wszystkim z uwagi na ogrom atrakcji tam czekających .
Pozdrawiam

 


4.2
Oceń
(5 głosów)

 

Dostęp do wód PZW - akceptowana samowolka-cd. - opinie i komentarze

grochskcegrochskce
0
polska. kraj wielkich możliwości (2012-11-28 18:45)
ZielanZielan
0
Na układy nie ma rady. Mogę się domyślać, że w posiadaniu wyżej wymmienionego gruntu jest jakiś znajomek urzędników. (2012-11-29 21:06)
SamotnikSamotnik
0
W całym kraju jest wiele takich miejsc!. Gdzie ta władza , prawo i przepisy . Podobno są tacy od pilnowania prawa i przeszczegania przepisów. Kiedyś napisałem ,wiatr wieje w oczy biednym a bogaci prawo i przepisy mają w ..... i się śmieją. Cała prawda . Pozdrawiam . (2012-12-03 18:18)

skomentuj ten artykuł