Cel bloga

/ 2 komentarzy / 12 zdjęć


Witam wszystkich. Chciałbym dzielić się z wami opiniami o sprzęcie wędkarskim. Pokazywać wam moje przygody z wędką. Wędkarstwo to moje hobby od kilku lat, przez ten czas dużo się nauczyłem, praktycznie tylko i wyłącznie obserwując zachowanie ryb w stosunku do pogody, pór roku czy nawet godziny połowu. Chcę teraz podzielić się tym oraz przedstawiać testy sprzętu. Mam nadzieję, że uzbieram kilku widzów bo wędkarstwo to piękny oraz wymagający sport i hobby. Pokażę teraz kilku kropkowych kolegów. Pozdrawiam

 


4
Oceń
(3 głosów)

 

Cel bloga - opinie i komentarze

Jakub WośJakub Woś
0
Pisz, wrzucaj fotki przyda się temu portalowi i czytelnikom bo jak na ten moment to zostały już tylko zdjęcia filetów w aplikacji jak było na rybach. (2018-04-27 09:48)
barrakuda81barrakuda81
0
Rzeczywiście takiej stagnacji tutaj to ja nie pamiętam. Można śmiało nie zaglądać przez tydzień i niewiele się straci czyli zupełnie jak z "M jak miłość":) Może majówka rozrusza temat bo wreszcie można się będzie dobrać do większych ryb ( teoretycznie ). Dlatego fajnie że pojawiają się nowe osoby z ambicją i chęcią działania. Będę kibicował:) (2018-04-27 10:04)

skomentuj ten artykuł