Chłodno, ale sportowo

/ 9 zdjęć


Podobnie jak w latach ubiegłych początek majowego weekendu rozpoczyna się na sportowo. W sobotę Koledzy z Towarzystwa Wędkarskiego "ZALEW" w Kutnie zaprosili na zawody spławikowe o puchar Prezydenta Miasta Kutno. I aby tradycji stało się zadość nasza drużyna (w składzie: Mikołaj Derej, Jarosław Koliński i Przemysław Saczuk) zajeli drugie miejsce. Najlepiej indywidualnie wypadli : 6 - Jarek, 7 - Przemek. Niestety już po zawodach Kolega Jarek źle się poczuł i karetka zabrała Go  do szpitala. Jarku trzymamy za Ciebie kciukI !!!!!!!.
Następnego dnia na zaproszenie Wójta Gminy Nowe Ostrowy do wzięcia udziału w "Mistrzostwach Gminy Nowe Ostrowy" wystartowaliśmy w tych zawodach. Zawody organizowaliśmy wspólnie z gminą : gmina ufundowała puchary, nagrody i wspólny posiłek, my zajęliśmy się technicznym przygotowaniem rywalizacji i przeprowadziliśmy zawody dokładając puchary. Teren zawodów przygotowaliśmy wspólnie odświeżając m.in. stanowiska. Zawody przebiegały w bardzo przyjacielskiej atmosferze. No niestety było bardzo zimno, co niewątpliwie miało wpływ na uzyskane wyniki.
Wygrał kol. Tadeusz Matczak - Koło 126 z wynikiem 2.970 pkt.
Najlepsze wyniki Kolegów z naszego Koła :
- 4 Antoni Batorski - 930 pkt.
- 7 Arkadiusz Nowak - 810 pkt.
- 10 Stanisław Janakowski - 430 pkt.
Ogółem złowiono 10,95 kg ryb, które po zważeniu wróciły do wody. Startowało 21 osób.
Istnieje prawdopodobieństwo zmiany miejsca zawodów otwarcia sezonu w dniu 7.05., komunikat najpóźniej w dniu 2.05. ok.godz. 17.30.

 


5
Oceń
(2 głosów)

 

Chłodno, ale sportowo - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł