Co człowiek stworzył, to i człowiek zniszczy

/ 8 komentarzy / 10 zdjęć


6.02.2011r. Jak pisałem w poprzednim wpisie kończąc łowienie na zbiorniku w Drzewicy ruszyłem linią brzegową od strony Dąbrówki na spacer, zwiady i rozgrzewkę ze spiningiem. Kiedy w którymś momencie zerwałem blaszkę a nie miałem ze sobą zapasu postanowiłem pospacerować stroną na której jeszcze nie łowiłem. Napiszę tak że: Wiele rzeczy już w życiu widziałem. Ale na dość długim odcinku brzegu po którym szedłem to co zobaczyłem to mnie dosłownie przeraziło ! Masa śmieci które sfotografowałem a które spłynęły z rzeką nie powinny się znaleźć w wodzie. Jak tak dalej pójdzie to będą tego dosłownie : kontenery !!! Masa butelek, puszek,pojemników po olejach i innych paskudztwach....widziałem i jeden pływający monitor i jeden rozbity na brzegu, skrzynki plastikowe,puszki po farbie i wiele innych paskudztw. I nie nawiał tego do wody na pewno wiatr. Nie wiem jakich musiałbym użyć słów aby to określić ale wstawię kilka zdjęć które zrobiłem :(
Szkoda na prawdę takiego fajnego zbiornika :( To co będzie sprzątnięte to oki. Ale ile tego musi być pod wodą ??? O pływających dosłownie drzewach już nawet nie wspominam !!! Bo to nie oberwane gałęzie ale dosłownie całe konary drzew i współczuję w tym roku spiningującym i łowiącym z gruntu. To będzie masakra. Masa brzydkich słów, porwanego sprzętu itp.
Jak napisałem w tytule to prawda ! Co człowiek stworzył to i tak naprawdę człowiek jest w stanie zniszczyć !!! Czy na prawdę tak ciężko zabrać te parę śmieci ze sobą i wyrzucić do któregoś z pojemników na mieście ???
Nie wiem co dalej napisać bo wróciłem w niedzielę taki zniesmaczony że aż żona mi się pytała czy coś się stało ? Ja na to że nie i pokazałem zdjęcia. Też się przeraziła :(
Komentarze zostawiam każdemu kto obejrzy zdjęcia . Pozdrawiam serdecznie.

 


4.3
Oceń
(18 głosów)

 

Co człowiek stworzył, to i człowiek zniszczy - opinie i komentarze

witiakwicol1witiakwicol1
0
To prawda człowiek potrafi wszystko dosłownie wszystko zniszczyć a w szczególności przyrodę,lasy ,brzegi jezior i rzek itd.Ja też wybrałem się na spacer nad jezioro i to co zobaczyłem przerosło moje oczekiwania butelki po piwie,puszki i wiele innego dziadostwa jakie poniewiera się po brzegach a będąc na rzece to nawet jakiś idiota wyrzucił stary telewizor i to jest chore więc ludzie sami siebie zasypią śmieciami lecz gdy zrozumieją może być już za późno.Pozdrawiam.
(2011-02-09 09:08)
u?ytkownik26041u?ytkownik26041
0
po tych wysokich wodach jakie ostatnio mieliśmy u nas to niestety prawie na wszystkich zbiornikach jest masa śmieci na niesionych przez wode , niedbamy o przyrode przykre ale prawdziwe (2011-02-09 15:08)
wlodeksadowskiwlodeksadowski
0
UWAGA !!!!!  BŁAGAM NIE PISZCIE TEMU PANU ŻADNYCH KOMENTARZY A NA PEWNO NIE POZYTYWNE ZNAM TEGO CZŁOWIEKA Z PODOBNEGO PORTALU . JEST JAK WIRUS KOMPUTEROWY NIE MOŻNA GO POWSTRZYMAĆ JAK JEDNO SKASUJESZ TO ZARAZ W TO MIEJSCE BĘDZIE STO (BĘDZIE PISAŁ NAWET JAK I KIEDY NA RYBACH SR.Ć  MU SIĘ ZACHCIAŁO IŻE PZW MU KIBLA NIE POSTAWIŁO) POWAŻNIE TRAKTUJCIE GO JAK NIECHCIANY SPAM (2011-02-09 22:17)
zbigniew240671zbigniew240671
0
Grzecznie napiszę....odwal się człowieku ! Nie mam zamiaru reagować na Twoje komentarze!
Zanim napiszesz to zastanów się czy nie pomyliłeś osoby !!!
(2011-02-10 09:27)
smakoszsmakosz
0
Ale ci pojechał po rajtach...
(2011-02-10 21:40)
darekgawedadarekgaweda
0
Jak tak dalej pójdzie to zamiast ryb będziemy butelki po oleju łowić
(2011-02-11 08:18)
grzegorzewskigrzegorzewski
0
ale po zimie zawsze są śmieci . moze i nie tyle ale wszędzie i zawsze są .
(2011-02-13 13:27)
SebastianDSebastianD
0
KREW MNIE ZALEWA JAK WIDZE TAKI SYF NAD WODA. TRZEBA TEPIC TAKICH LUDZI! KULTURE WYNISLI Z DOMU. CIEKAWIE CZY W MIESZKANIU TEZ TAK SYFIA.
(2011-02-19 12:43)

skomentuj ten artykuł