Co ja będę teraz robił ?

/ 4 komentarzy

Chodzę na spacery tu i tam , parki, skwery, ulice ogólnie wszędzie gdzie nogi po niosą. Nadstawiam uszu jak się da gdy tylko widzę jak koledzy wędkarze rozmawiają ze sobą, a tematem na językach tylko temat rzeka Warta.

Cytuję -  Co dalej, gdzie będę wędkował za wszystko trzeba płacić z moją rentą z czym do ludu.
Jeziora płatne, a dojazd, autobus, pociąg, a jeszcze trzeba dojść. Jak ktoś ma auto to co innego, a i tak drogo bo paliwo za darmo nie jest. O jej tony ryb po śnięte jak to teraz naprawią. Co to będzie. Takie straty. Ile to pieniędzy. 

Takie są fakty. Jak się czują ci starsi panowie wędkarze co od pokoleń Warta to ich drugi dom. Koła PZW nie stać na wyjazdy autokarowe, liczne zawody, sparingi i tym podobne.Nie wspomnę o organizacji dnia dziecka kiedy to trzeba dokładać z własnej kieszeni. Dlaczego fundusze z zarządu PZW sa tak kiepskie, a przecież to wędkarze utrzymują Zarządy. 

 


4.8
Oceń
(8 głosów)

 

Co ja będę teraz robił ? - opinie i komentarze

irek golonirek golon
0
mam garaz 30m od warty zwirownie ktora wysycha skladki trzeba pacic MASAKRA (2015-11-05 09:46)
miecz-gazmiecz-gaz
0
Czasem jest tak że trzeba za coś płacić z czego i tak nie można korzystać bo nie ma jak. Nie wiem jak na zachodzie " " ale wydaję mi się że takich absurdalnych przepisów nie ma jak u nas w kraju. U nas właśnie się płaci za nic i to jest bolesne że Polacy wyrzucają pieniądze w błoto "" , a co to państwo obchodzi . Ważne że jest przepis i płać. (2015-11-05 11:24)
rysiek38rysiek38
0
Czysty głos z głebi serca - tak to odebralem ten artykuł,nie byłem tam nie widzialem ale po opisach sytyacji tragedia. Mnie w tym roku zabrakło kasy na składke więc skupilem się na stawikach tzw "nieskładkowych dzikolach" i jeden z nich niestety w tym roku wysechł a dwa następne padną pewnie zimą bo srednia głębokosć w tej chwili to pół metr czyli jak przymrozi ?? ***** (2015-11-16 21:53)
jarcyk18jarcyk18
0
ZŁODZIEJE (2015-11-17 14:16)

skomentuj ten artykuł