Co nowego na wedkuje.pl

/ 13 komentarzy / 5 zdjęć


Portal wedkuje.pl z roku na rok rozrasta się w niesamowitym tempie. Biorąc pod uwagę ilość wpisów, tematów, postów, oraz ogromną ilością użytkowników, mamy do czynienia z mechanizmem wielkości średniej wielkości miasta. Cały czas staramy się aby serwis był jak najbardziej czytelny i prosty do w użytkowaniu. Obecnie na wedkuje.pl można znaleźć informacje dotyczące prawie wszystkich zagadnień związanych z wędkarstwem. 

Obserwując tematy, które dodajecie na forum, mamy wrażenie, że część z Was nie wie jak dotrzeć do informacji, które już znajdują się na stronie wedkuje.pl. Dla tego chcemy przypomnieć o przydatnych funkcjach i narzędziach, które działają na wędkuje od dawna, oraz o tych całkiem nowych. 

Co nowego na wedkuje.pl?

Co nowego na wedkuje.pl to niewielki boks, który jest bardzo przydatnym narzędziem uruchomionym przez mas całkiem niedawno. Oprócz szybkiego dostępu do poczty, oraz nowości związanych z waszym klubem do którego należycie lub kołem PZW, widok boksu na bieżąco poinformuje o nowościach, którymi jesteście zainteresowani, oraz które subskrybowaliście. 


Interesujące Was tematy

Każde interesujące Was zagadnienie lub temat, można w serwisie wedkuje.pl subskrybować. Dzięki temu nie przeoczycie żadnych nowości związanych z metodami połowu, gatunkami ryb lub innymi interesującymi zagadnieniami. 

Powiadomienia

Dodatkowo informacja o subskrypcjach przyjdzie na wasz email. W każdym momencie z subskrypcji można zrezygnować lub wybrać tylko te, które na pewno Was interesują. Dzięki temu maniak wędkarstwa muchowego dostanie powiadomienia tylko o tematach związanych z wędkarstwem muchowym, a np. spinningista tylko o wędkarstwie spinningowym.  

Aby jeszcze bardziej ułatwić nawigację po naszym serwisie, boks "Co nowego na wedkuje.pl" został podzielony na zakładki wpisy, forum i grupy. Dzięki temu jeszcze szybciej dotrzecie do zagadnień których szukacie. Warto zaznaczyć, że tytuły wiadomości oraz wątków na forum pojawiają się w boksie od najnowszego do najstarszego.  Po kliknięciu w dany wpis lub wątek znika on już  z boksu. Dzięki temu możemy przejrzeć wszystkie nowości jakie pojawiły się na portalu od czasu naszej ostatniej obecności bez obawy, że coś nam umknęło.

Aby subskrybować wybrane tematy, wystarczy kliknąć w przycisk "zarządzaj subskrypcjami" Zarządzaj subskrypcjami 

Klikając zarządzanie subskrypcjami otwiera się zakładka tematy. Tutaj możecie subskrybować interesujące Was zagadnienia, w kategoriach blogi, metody, ryby, sprzęt, wiadomości i zawody. Jeśli na portalu wedkuje.pl, zostanie wyemitowany jakikolwiek wpis, temat na forum lub film związany z subskrybowanym tematem, w odpowiednim miejscu na boksie "Co nowego na wedkuje.pl" zapali się pomarańczowa cyferka. Jej wartość jest zależna od ilości nowych, nieprzeczytanych przez nas nowości. 

Wyszukiwarka na wedkuje.pl 

Działającym już od dawna ale chyba najbardziej bagatelizowanym lub niezauważanym przez Was narzędziem jest nasza portalowa wyszukiwarka. Chcemy przypomnieć, że takowa w naszym serwisie się znajduje i bardzo dobrze działa. Dzięki niej, znajdziecie wszystkie metody wędkarskie, zagadnienia związane ze sprzętem, interesujące Was gatunki ryb, porady, oraz użytkowników z którymi chcielibyście nawiązać kontakt lub poczytać ich twórczość. 


 


4.8
Oceń
(29 głosów)

 

Co nowego na wedkuje.pl - opinie i komentarze

majapmajap
0
Wszystkie wprowadzone nowości są naprawdę bardzo przydatne i faktycznie ułatwiają poruszanie się w różnych tematach.Dzięki.Serdecznie pozdrawiam. (2014-03-28 12:06)
Lin1992Lin1992
0
Trzymajcie tak dalej a będzie dobrze. wedkuje.pl to najlepsza strona o tematyce wędkarskiej w Polsce jak nie w Europie. (2014-03-28 12:22)
DelTor0DelTor0
0
Szkoda ze ograniczyliscie mozliwosc wstawiania zdjec w artykul. Jak dla mnie to zdecydowany krok w tyl. Szczegolnie jak ktos chce pokazac jak cos zrobic krok po kroku i poprzec sie zdjeciami, a wtedy taki art bez zdjec traci duzo na przejrzystosci. A po drugie wpisy w blogach bez zdjec to nie standard nowoczesnego blogowania... a powrot do ery Dos-a. (2014-03-28 14:03)
ZionbelZionbel
0
Zgodzę się z kolega powyżej. Pisząc artykuł "krok po kroku" naturalnym wydaje się wklejanie fotek. (2014-03-28 15:00)
piotrcarppiotrcarp
0
Kolejne bezsensowne zmiany (2014-03-28 15:58)
PawlowandrzejPawlowandrzej
0
Dzięki za ułatwienia, nie każdy jest orłem. (2014-03-28 18:22)
marek-debickimarek-debicki
0
Moim zdaniem powinniśmy pamiętać, że portal jest portalem i w pewnym sensie jesteśmy jego współtwórcami. Nie ma rzeczy idealnych, tak samo nie ma portali idealnych. Mi osobiście na przykład, w pewnym momencie zabrakło dosłownie możliwości wklejania zdjęć w tekst. Burzyłem się wewnętrznie, jednak po pewnym czasie mi po prostu przeszło, to moje wzburzenie i poszukuję na naszym portalu innych możliwości, za pomocą których, mógłbym przekazywać swoje materiały. Nie jestem z wykształcenia informatykiem i dlatego nie chcę się wypowiadać na tematy typowo techniczne. Uważam jednak, że fajnie jest skorzystać z możliwości, które są nam udostępnione na obecną chwilę. Zaglądam czasami na" forum sumowe", tym bardziej, że w tym roku zamierzam na naszych jeziorach w Wielkopolsce i naszej pięknej Warcie złowić konkretną rybkę. Ten portal sumowy jest zbudowany zgoła odmiennie od naszego i po prostu wypada się do niego przyzwyczaić. Ten w miarę myślę stonowany komentarz wcale nie oznacza, że nie było na portalu zwykłych wpadek, których Redakcja mogła by uniknąć, słuchając np. podpowiedzi niektórych doświadczonych blogerów. Reasumując, ja osobiście dzięki portalowi wedkuje.pl, mam możliwość dostępu do wspaniałych, niekiedy wręcz poezyjnych materiałów Kolegów, mam szybki dostęp do wielu źródeł, których nie pozyskał bym np. korzystając tylko ze specjalistycznej prasy. Cieszę się każdą możliwością przekazania nawet zwykłego opisu wędkarskiej wyprawy, opisu przyrody, czy też sprzętu. Cieszę się możliwością uczestnictwa, w tak wspaniałej społeczności, jaką beż wątpienia stanowią wszyscy członkowie portalu wedkuje.pl. Może ocena portalu nie wypada wg mojej opinii na wielką "6", ale dobrą "5+" stawiam z czystym sumieniem. W niedzielę mam pierwszy wypad na karpie, muszę się odrobinkę przygotować. Pozdrawiam więc Kolegów i Koleżanki serdecznie i do miłego usłyszenia. Marek (2014-03-28 21:27)
u?ytkownik32263u?ytkownik32263
0
Ja nie rozumiem paru rzeczy. Po co został zlikwidowany niesamowicie ułatwiający życie podział w wyszukiwarce na działy (forum, wpisy, użytkownicy, łowiska) ? Można było wtedy wpisać konkretne hasło i wyszukać odpowiedź która nam pasowała. A tak trzeba się przebijać przez całą stertę "śmieci". Poza tym dlaczego Redakcja doprowadza do sytuacji gdzie w danym pokoju jest kilka praktycznie tych samych wątków? Wiem z wiarygodnego źródła że Moderatorzy nie mają ich łączyć tylko zostawiać. Są od tego wyjątki ale już ich nie będę opisywać. I te zmiany tytułów blogerom. Nawet nie chodzi o długość samego tytułu ale jego treść. Generalnie jest tu dużo do poprawy a takie panele jak ten obecny u góry po lewej to tylko dodatek . Miły bo miły ale niewiele znaczący dodatek. A tu trzeba ruszyć podstawy. (2014-03-29 00:56)
Q100Q100
0
Moim zdaniem wcale nie jest tu tak różowo i przejrzyście, jak to ocenia Szanowna Redakcja. Moim zdaniem brakuje tu rzeczy zasadniczej, jaką znajdziemy na niemal każdym portalu. Chodzi mi o podstawową rzecz, jaką jest "KONTAKT" (z kimkolwiek zarządzającym Portalem). Może i źle szukałem, ale skoro, mimo wielokrotnych prób (po przypadkowym "natknięciu się" na wyszukiwarkę) takiej informacji nie znalazłem - to chyba jej nie ma. Zastanawia mnie np. po co istnieje katalog "Pomoc", skoro powtarza się w nim to samo, co istnieje już w "Jak się zalogować". Za to brak najważniejszego, czyli KONTAKTU. A gdzie można zadać jakiekolwiek pytanie techniczne? Brak podstawowych i konkretnych informacji dotyczących np. pisania postów, przez co jakkolwiek byśmy zredagowali tekst, to i tak wszystko wyjdzie tzw. "ciurkiem", a więc bardzo nieprzejrzyście. Co do wyszukiwarki, o której mowa powyżej - no właśnie - na tej stronie jej nie ma. I to nie jest bagatelizowanie wyszukiwarki, tylko po prostu brak chęci do jej poszukiwań - zajęcia dość irytującego ze względu na czas jaki trzeba temu poświęcić. Myślę, że to właśnie w "Pomocy" powinny się znaleźć takie informacje - gdzie znaleźć, jak szukać, itp., które pozwolą na swobodne korzystanie i poruszanie się po portalu. (2014-03-29 22:12)
okonek1235okonek1235
0
Witam po 10 minutach przeglądania nowej strony mam wszystko przed oczami, i oto chodzi nie musze szukać, klikam i mam to co trzeba. Super i tak trzymać. Pozdrawiam (2014-03-30 19:18)
rysiek38rysiek38
0
No wiec nie pozostaje mi9 nic innego jak tylko zapoznac sie z nowinkami choc tu przyznaje że obsługa kompa nie jest moja najsilniejszą strona wiec może zakumam conieco :-) (2014-03-31 23:03)
grisza-78grisza-78
0
A ja jestem teraz za granicą i nie mam możliwości przedłużenia opcji "konto VIP", bo przelew można wykonać tylko z polskich kont bankowych, czyli nie mam szans zapłacić swoją kartą Visa. No i blog, sprawa bardzo istotna. Szkoda, że ograniczyliście sposób pisania artykułów. Jak wspomniał Paweł, czy Marek, nie ma już opcji wstawiania fotek w tekst, co jest wg mnie krokiem w tył. (2014-04-01 08:58)
janglazik1947janglazik1947
0
Wiele by się chciało , wiele do poprawienia, a najważniejsze , że redakcja stara się o to by by było lepiej i wygodniej dla nas wędkarzy. (2014-04-01 10:16)

skomentuj ten artykuł