Co z Wami, ujawniajcie się.

/ 1 komentarzy / 4 zdjęć


Witam serdecznie koleżanki i kolegów wędkarzy oraz sympatyków naszego koła PZW Strzelce Op.- Miasto. , och, och także witam naszych uczestników Szkółki Młodego Wędkarza SUM, czyli naszych SUM-ików.
Trochę statystyki z naszych stron internetowych, czyli ilu nas JEST. Niby wielu, lecz niewielu lub prawie wcale się nie UDZIELACIE! Zero waszych postów, zdjęć, pytań, pomysłów itd... Mało, bardzo mało kliknięć "Lubię to", a ponaszymu " Przaja tymu". Nie śmiała coś nasza społeczność, albo wstydzi się, czy co? Mało tego, jak już co niektórzy się zarejestrują to jest, są osoby BEZ TWARZY! Przecież nikt się chyba nie wstydzi swego profilu. Obojętnie jaka fotka danej osoby, nie musi być z rybą, ważne że widać osobę, z kim rozmawiam, kogo polubiłem. Czego się obawiacie, przecież nic niedozwolonego nie piszemy, piszecie. Dosyć chba tej anonimowości. Klikajcie, piszcie, czekamy na Was. 
1.  http://strzelceopolskie.wedkuje.pl/media/index.php?MediumID=483

     - Społeczność 93
2. http://www.pzw.org.pl/521/ Koło Strzelce Op.-Miasto 
     18 członków zapisanych. 
3. https://www.facebook.com/kolopzwstrzelceopolskie.miasto 

     Polubienia: 383 

Zapraszam Was byście zachęcali swych przyjaciół, kolegów, koleżanki, znajomych o odwiedzanie naszych stron i potwierdzanie polubień. Po prostu "Przaja tymu"

Pozdrawiam sedecznie Krzysztof Orłowski - adler.

👍

 


4.7
Oceń
(6 głosów)

 

Co z Wami, ujawniajcie się. - opinie i komentarze

troctroc
+4
Na stronę na pewno zaglądają, znam to z autopsji- gorzej, jak to ująłeś z ujawnianiem się. Prędzej na FB... (2017-09-27 21:18)

skomentuj ten artykuł