Codzienne WYPRAWY NA rybki- 3 dni łowienia


Serdecznie witam użytkowników czytających ten wpis mam nadzieje że zredagowany przeze mnie tekst będzie się wam moi drodzy podobał.
Zacznijmy od myśli by iść na ryby która naszła mnie oczywiście gdy weekend się zaczyna- piątek.
Myśle "Nie ma bata jutro jade na ryby, co z tego że kalendarz brań pokazuje brania złe/słabe" No cóż zobaczmy czy przepowiednia kalendarza jest prawdziwa.
Wstaje o 7:53 - na 8:30 mam do fryzjera wsiadam na rower i gnam co sił by zdąrzyć. Gdy już wróciłem ostrzyżony pojechałem rowerem do oddalonego o 5 km sklepu, kupiłem bełchatkę, dwa spławiki 1g i 1,5g i paczke śrutu. Gdy wróciłem poszłem do mojej komnaty w piwnicy w której mam biórko i cały sprzęt. No cóż niestety przy skręcaniu zestawu spławik 1g się rozleciał, poszłem raz dwa do pobliskiego Lewiatanu po super glue, gdy wracałem spotkałem kolege z któtym miałem iśc na ryby. Skleiłem spławik i poszliśmy na okoliczne "Doły", rzucam zestaw do wody i nic, nic, dobra sięgam po zanęte z nową bełchatką i nagle pierwsza rybka na haczyku tak do wieczora przez następne 3 godziny pobiłem własny rekord złowionych ryb przez jedny 3 godzinny wypad na ryby! Zmęczony i smięrdzący wodą z dołów ide się wykompać i spać.
Kolejny dzień mija normalnie do Koscioła i leżenie brzuchem na hamaku.
Dobra poniedziałem poszłem na ryby z tym samym zestawem ide na doły, łowie mniej ryb ale nie co większych przez co pobiłem rekord wagowy przez 3 godziny łowienia.
I nadchodzi wtorek 21 maja 2019 r, ide na ryby i nic nie bierze nic dosłownie nawet piknięcia, ale zaraz jak wzieło to myślałem że wędke porwie z podpórki, właśnie złowiłem patelową płoć, i tak jeszcze 4, łącznie 5- koledzy mi nie uwierzą, oczywiście po całusku w pyszczek, focie i do wody.
No cóż tak wyglądały moje ostanie 4 dni. Myśle że jak na razie to 3 najlepsze dni w moim życiu, ładne ryby jak na 14 latka
Proszę o wyrozumiałość co do redakcji jeżeli popełniłem błędy. Życze podobnych sukcesów ludziom w moim wieku!!!!

 


4.3
Oceń
(3 głosów)

 

Codzienne WYPRAWY NA rybki- 3 dni łowienia - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł