Zaloguj się do konta

Savage Gear Craft Dying Minnow - doskonała do drop shota

Prezentujemy kolejną nowość na sezon 2021 ze stajni Savage Gear. Tym razem jest to doskonale wykonana przynęta imitująca "umierającą" ukleję - Craft Dying Minnow. Przynętę zaprojektował chyba znany wszystkim entuzjastom tej marki Mads Grosell, który występuje w większości filmów promujących sprzęt SG. 

Kształt Craft Dying Minnow jest mocno bocznie spłaszczony. Jednocześnie dzięki odpowiedniej elastyczności tworzywa z jakiej wykonano tą przynętę uzyskuje ona w wodzie doskonałą pracę imitującą szamotanie się "umierającej" rybki. Craft Dying Minnow została starannie, co istotne - ręcznie, wykonana. Posiada duże, realistyczne gumowe oczy i wysoki poziom detali odwzorowania. Do tego perfekcyjne i trwałe kolory.

Gumy dostępne są w trzech rozmiarach (5,5/7,5/10 cm) i w trzech, wyselekcjonowanych kolorach (Roach, Perch, Blue Pearl). To doskonałe rozwiązanie dla miłośników posługiwania się metodą Drop Shot, ale nie tylko. Guma dobrze sobie radzi także na klasycznej główce jigowej: zarówno założonej klasycznie, jak też z boku.


Więcej zobaczycie na materiale promocyjnym:


Opinie (2)

barrakuda81

Fajna "lejąca" praca.Podoba mi się.Chyba się skuszę na przyszły sezon. [2020-12-29 20:17]

BART-MAN

WYGLĄDA ŁADNIE I REALISTYCZNIE .PRZED OCENĄ TRZEBA WYPRÓBOWAĆ NAD WODĄ. [2021-01-13 16:28]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej

Robinson Goffer

Sezon spinningowy zacząłem od bardzo lekkiego łowienia. Głównym powode…